WYCISKANIE CYTRYNY – 16 ZASTOSOWAŃ OLEJKU LEMON

Kiedy Twoja kuchnia pachnie jak duch dawnych obiadów, rozpylasz olej cytrynowy. Kiedy dziecięca naklejka pozostawia resztki na szybie samochodu, przeciwstawiasz się jej z Lemon. Życie jest pełne cytrynowych chwil – nic dziwnego, że ten olejek jest ulubieńcem.

WESOŁY AROMATYCZNY

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z ruchem ulicznym, czy walczysz z nieprzyjemnymi zapachami, aromatyczny olejek eteryczny Lemon może rzucić światło słoneczne na sytuację. Jego orzeźwiający zapach przypomina idealną listę odtwarzania w godzinach szczytu – lekką, jasną i energetyzującą!

Oto 4 sposoby na wykorzystanie zapachu Lemon:

 • Zgaś śmierdzący zapach, umieszczając w lodówce, szufladzie w łazience lub koszu na śmieci bawełnianą kulkę z cytryną.
 • Pracujesz nad prezentacją do pracy lub projektem szkolnym w ostatniej chwili? Dodaj kilka kropel cytryny do dyfuzora olejków eterycznych.
 • Korzystaj z energetyzującego aromatu olejków miętowego i cytrynowego, gdy potrzebujesz aromatycznego pobudzenia! Weź jedną kroplę i rozcieńczyć z 8 kroplami V-6. Zastosuj mieszankę na skroniach lub za uszami.
 • Wypróbuj mieszankę do dyfuzora:
  5 kropli olejku eterycznego Lemon
  3 krople Lavender
  3 krople Cypress

SUPERGWIAZDA W PIELĘGNACJI SKÓRY

Promienna skóra jest prawdziwa dzięki olejkowi eterycznemu z cytryny. Dodaj kilka kropli do rutynowej pielęgnacji skóry, jeśli jesteś gotowa na promienną, wspaniałą skórę. Pamiętaj, aby używać olejku Lemon na skórze tylko w nocy, lub odczekaj co najmniej 12 godzin przed wyjściem na zewnątrz.

3 sposoby na pielęgnację skóry z Lemon:

 • Obudź się do cery o silnym działaniu wow, dodając olej cytrynowy do ulubionego kremu na noc.
 • Nałóż na twarz nawilżającą maseczkę Zrób To Sama:
  1 łyżeczka oleju kokosowego
  1 łyżeczka miodu
  1 kropla olejku Lemon
  Nałóż na twarz i zostaw na 15 minut zanim spłuczesz ciepłą wodą.
 • Zmyj stres i zanieczyszczenia z dnia za pomocą środka czyszczącego z dodatkiem cytryny – ART® Gentle Cleanser.

CUD CZYSZCZENIA

Gdyby komercyjne środki czyszczące miały konkurs popularności, produkty o zapachu cytryny wygrałyby złoto. Niestety, podobnie jak produkty wypełnione ostrymi chemikaliami i toksycznymi składnikami. Jeśli chodzi o naturalne sprzątanie domu, olejek Lemon i inne naturalne środki czyszczące wygrywają pokaz. Tak jak w kategorii bezpieczeństwa – pierwsze miejsce na podium!

5 sposobów na czyszczenie z Lemon:

 • Guma we włosach dziecka? Uwolnij ich włosy z 1-2 kroplami oleju Lemon.
 • Artysta-rezydent pozostawił rysunki kredkami na ścianie sypialni? Odrobina olejku Lemon bardzo pomorze w czyszczeniu!
 • Walcz z olejem z olejkami – naprawdę! Walcz z tłustymi płytami kuchennymi, blatami i naczyniami z mieszanką cytryny i octu. Wymieszaj 20 kropli z 1 szklanką białego octu w 0,5 l butelce z rozpylaczem (butelkę dopełnij wodą). Spryskaj lepkie powierzchnie i przetrzyj wilgotną szmatką.
 • Napełnij pranie cytrusową świeżością lasu cytrynowego, dodając 5-8 kropli do cyklu płukania podczas prania ubrań i ręczników.
 • Wyeliminuj nawarstwianie się twardej wody za pomocą pasty z sody oczyszczonej, odrobiny wody i olejku cytrynowego.

NAJLEPSZY PRZYJACIEL JEDZENIA

Lemon Vitality ™ to twój nowy najlepszy przyjaciel – trochę cierpki, trochę słodki i posiada dużo cytrusowej dobroci. Dodaj odrobinę cytrusów do ulubionego winegret. Olejek eteryczny Lemon to niezbędnik w szafce na przyprawy, bez względu na to, czy popijasz go, czy smażysz z nim.

4 sposoby na wykorzystanie w kuchni:

 • Przekonaj swoje dzieci, aby zjadły pokrojone jabłka na szkolnym obiedzie, dodając do nich po 2 krople olejku eterycznego Lemon Vitality. Lemon Vitality zapewnia silne przeciwutleniacze, a także pomaga zapobiec brązowieniu tych ćwiartek wypełnionych witaminami.*
 • Dodaj kilka kropli oleju do ciasta cytrynowego babuni. Doda to mocy do klasycznego przepisu!
 • Zwiększ swoją motywację i dodaj do porannego koktajlu po jednej kropli Lemon Vitality i Grapefruit Vitality. Ten dynamiczny duet wspiera układ odpornościowy i może pomóc w utrzymaniu schematu odchudzania. *
 • Wypij w południe w szklance z wodą kilka kropel Lemon Vitality. Ten bezkaloryczny napój pobudzi Twój dzień i wprowadzi odrobinę słońca do nawet najbardziej pozbawionej okien kabiny.

To nie dość słonecznych olejków cytrusowych! Grejpfrut ma supermoce oczyszczające skórę, Bergamot jest gwiazdą rocka, a Orange pomaga uśmiechać się!

* Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Produkty Young Living nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.


Żyj zdrowo i szczęśliwie!

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!

ŹRÓDŁO: YOUNG LIVING BLOG

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: