OLEJKI ETERYCZNE PRZYSPIESZAJĄCE TRENING

Zbliża się koniec Stycznia i wielu już odpuściło swoje noworoczne postanowienia, albo zmierza ku temu. Brak motywacji, czy efektów? Może wybraliście, prowadzenie zdrowego trybu życia?

Nie jest tajemnicą, że ćwiczenia fizyczne mogą nieść korzyści przed całe życie, jednak prawie 50% dorosłych ma ich niewystarczającą ilość. Wiecie, że zaleca się od 2,5h do 5h umiarkowanych aktywności fizycznych tygodniowo? Skup się na swoich wynikach na siłowni, zamiast przeglądać media społecznościowe. A oto twój motywator: olejki eteryczne!

HIT DOMOWEGO TRENINGU

 1. Dyfuzuj dla właściwego nastroju. Wysoce intensywne ćwiczenia cardio wymagają energetyzujących olejków takich jak, Peppermint i Lemon.
 2. Jeżeli szukasz Zen, przy jodze czy pilatesie uziemi Cię Palo Santo.
 3. Potrzebujesz rozgrzania na swój trening na świeżym powietrzu, kiedy zimno za oknem? Przygotowanie to podstawa. Nie zapomnij ciepłej czapki i odpowiedniego ubioru.
 4. Przywróć i napraw zmęczone mięśnie za pomocą AminoWise™, opracowanej w celu naprawy mięśni i zmniejszenia zmęczenia.
 5. Przed rozpoczęciem treningu umieść kroplę lub dwie Eucalyptus Globulus na wilgotnym ręczniku, wykręć go i przechowuj w zamrażalce. Po treningu przetrzyj ręcznikiem szyję, ramiona i klatkę piersiową, aby uzyskać ochłodę.

NA SIŁOWNI

 1. Nawodnienie to podstawa dla szczęśliwego ciała. Dodaj do wody kroplę Grapefruit Vitality™, aby uzyskać smaczne nawodnienie podczas treningu.
 2. Zmaksymalizuj swój trening dzięki odżywianiu. Dodaj Pure Protein Complete ™ – wybór między pyszną czekoladą Deluxe, a waniliową przyprawą – do swojej diety, aby uzyskać dodatkowe białko potrzebne do budowy i utrzymania mięśni. Pij w ciągu 30 minut po treningu, aby uzyskać optymalne wykorzystanie.
 3. Trzymaj w torbie żel sportowy Cool Azul™ Sports Gel lub Ortho Sport® Massage Oil, aby rozmasować zmęczone mięśnie podczas rozciągania

ZNAJDŹ HARMONIĘ Z JOGĄ

 1. Bądź zrównoważony/-a. Umieść kroplę Frankincense bezpośrednio na czubku głowy lub każdym nadgarstku. Podczas ćwiczeń od czasu do czasu będziesz odczuwać zapach inspirującego, uzmieniającego zapachu.
 2. Zanurz się w relaksie. Dodaj do ciepłej kąpieli 1/4 szklanki soli z olejkami Frankincense i Lavender, aby uzyskać satysfakcjonującą regeneracje.
 3. Nama-spray. Utrzymaj matę do jogi w czystości dzięki temu prostemu przepisowi. Wymieszaj poniższe składniki w szklanej buteleczce z rozpylaczem i spryskuj matę po każdym ćwiczeniu.
 • 1 szklanka wody destylowanej
 • 1/4 szklanki oczaru wirginijskiego
 • 10 kropli TeaTree
 • 10 kropli Thieves

Żyj zdrowo i szczęśliwie!

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

ŹRÓDŁO: YOUNG LIVING BLOG

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: