ZDROWE NAWYKI NA NOWY ROK

Nowy rok to noworoczne postanowienia. Każdy z nas je ma. To czas by zadbać również o swoje zdrowie, a to mały poradnik jak je trzymać!

Na początku trudno jest się nam przestawić na coś nowego, rutyna bierze górę. Czas to zmienić! Wprowadzić nową rutynę! Konsekwentne, codzienne działania stają się tkaniną tego, kim jesteśmy. Kształtowanie zdrowych nawyków stwarza drogę do osiągnięcia twoich celów.

Może jesteś mamą, która chce poświęcić więcej czasu dla siebie. Lub pracujesz od 9 do 17 i chcesz prowadzić aktywny tryb życia. A może marzysz o byciu własnym szefem. Tylko ty ustalasz swoje własne granice, nie daj się im, przesuń je! Kluczem do tego jest ustalenie nawyków.

JAK ZACZĄĆ?

Początek nowej dekady to idealny czas na wdrożenie pozytywnych nawyków. Następnie, zanim się zorientujesz, stworzysz zdrowy styl życia. Wypróbuj te proste wskazówki, aby utrzymać nawyki!

MAŁYMI KROCZKAMI

Pamiętaj zanim nauczyłaś/-eś się biegać musiałaś/-eś nauczyć się chodzić. Na szczęście dla nas nawiązywanie nawyków nie trwa tak długo. Kiedy tworzysz konkretne cele, łatwiej je zdobyć i na nich budować. Zacznij od wdrożenia codziennych prostych kroków, aby uzyskać duży wynik.

KILKA POMYSŁÓW JAK ZACZĄĆ

 • Posłuchaj motywacyjnego podcastu. Bez względu na to, czy dojeżdżasz do pracy, czy załatwiasz sprawy, słyszysz, jak inni motywują lub inspirują, możesz zachować spokój!
 • Dyfuzuj codziennie rano. Znajdź mieszankę, która zainspiruje Cię do podbicia dnia. Lub pomiń kłopot związany z tworzeniem mieszanki – i przeczytaj TEN artykuł.
 • Dokumentuj swoje doświadczenie. Rejestrowanie codziennych osiągnięć może pomóc Ci pozostać zmotywowanym i osiągnąć swój ogólny cel!
 • Dziel się swoimi osiągnięciami. Czasami motywacja pochodzi z zewnątrz, więc zwierz się przyjacielowi, podziel się swoimi celami w mediach społecznościowych lub zadzwoń do mamy po każdym wypadzie na siłownię.

ZMIEŃ ZŁE NAWYKI NA DOBRE

Podczas rezygnacji ze złych nawyków, ważne jest ich zastąpienie tymi zdrowymi.

PRZYKŁADY

 • Zamień cukierki na pożywne smakołyki. Wystarczy zadowolić kubki smakowe truflami Chocolessence Wolfberry Truffle albo Wolfberry Crisp Bars – Chocolate Coated w pysznej czekoladzie.
 • Zamień niezdrowy napój gazowany na naturalny napój na wzmocnienie! Napij się NingXia Zyng® – orzeźwiającego napoju o smaku jażynowo-limonkowym, aby pobudzić organizm do codziennych zadań.
 • Zdrowe nawyki podczas podróży? O to się nie martw. Weź superowocowy napój NingXia Red gdziekolwiek się udasz, dzięki wygodnym saszetkom!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
PODRÓŻUJESZ? A MOŻE PLANUJESZ PODRÓŻ? TE OLEJKI SĄ DLA CIEBIE!
CO ZAWIERA NINGXIA RED?

 • Używasz chemicznych produktów do czyszczenia? Zmień to! Sięgnij po produkty z linii Thievers do pielęgnacji domu, aby zepwnić sobie i bliskim zdrowy dom.

WIĘCEJ O THIEVES:
ŻYCIE BEZ CHEMII, YOUNG LIVING PO POLSKU
PRODUKTY THIEVES – CZ. 1
PRODUKTY THIEVES – CZ. 2

OGRANICZ PODEJMOWANIE DECYZJI

Zbyt wiele decyzji dziennie może wywołać przytłaczające uczucia – i nikt nie ma na to czasu. Stwórz plan z wyprzedzeniem, gdy Twoja motywacja jest na najwyższym poziomie, więc kiedy osiągniesz spokój, po prostu trzymaj się planu.

 • Zaplanuj co tydzień zajęcia fitness lub trening z przyjacielem i umieść je w kalendarzu. Jest coś specjalnego w grupie, która razem osiąga wielkość!

  WSKAZÓWKA: Jeśli masz na myśli inne cele, zaproś przyjaciela, aby nad nimi pracował co tydzień. W ten sposób możesz traktować swój cel jako zobowiązanie, a nie obowiązek.
 • Zaopatrz się w wsparcie żywieniowe. Witaminy to łatwy sposób na poprawę zdrowia. OmegaGize® , Life 9® i Master Formula ™ są dostępne w wygodnych miesięcznych opakowaniach.
 • Przygotuj posiłek! Poświęć popołudnie na przygotowanie co najmniej jednego posiłku dziennie przez tydzień, abyś był nasycony zdrowymi potrawami na wynos.

  BONUS: Mniej gotowania oznacza więcej czasu dla siebie!

NAGRADZAJ SIEBIE- ZASŁUGUJESZ NA TO

Zmiana stylu życia może być trudna – ale możesz robić ciężkie rzeczy i to jest niesamowite! Nagradzaj się, gdy osiągniesz kamień milowy za pomocą dowolnej z tych opcji.

 • Podaruj sobie nowe doświadczenia. Może wybierz się na weekendowy wyjazd nad jezioro, morze lub w góry.
 • Podaruj sobie nowy produkt kosmetyczny. Wyglądaj dobrze na drodze do sukcesu!
 • Znajdź czas na samoopiekę – nawet długa kąpiel lub super nawilżająca maska ​​na twarz może być nagrodą.
  DOMOWE SPA, KTÓRE NADA TWOJEJ SKÓRZE BLASKU
 • Zabierz siebie i przyjaciela na lunch, aby świętować! Nie ma wstydu w podbijaniu swoich osiągnięć; może zainspirować innych do realizacji swoich celów!

WYBACZAJ SOBIE I ZACZNIJ OD NOWA

Nie raz zdarzy nam się potknąć na drodze do sukcesu. Nie ma się czym martwić. Przemyśl na spokojnie gdzie leży problem i rozwiąż go. Pamiętaj nie tylko te fizyczne nawyki są ważne.

Spróbuj ponownie i wróć na tor!

WSKAZÓWKI

 • Zapytaj o pomoc. Omawianie celów i uzyskiwanie perspektywy od przyjaciela może zresetować twoje nastawienie.
 • Bądź swoim największym fanem! Zapisz pozytywne afirmacje i umieść je na widoku, aby uzyskać motywujące doładowanie.
 • Zapisz swoje powody. W zgiełku życia łatwo stracić z oczu nasze „dlaczego”. Zapisz to i naprawdę to zobacz! Działa cuda!

Czas ubrudzić rączki i zabrać się do pracy. Wyobraź sobie, jak dobrze się poczujesz, gdy dotrzesz do celu!


Żyj zdrowo i szczęśliwie!

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

ŹRÓDŁO: YOUNG LIVING BLOG

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: