NOWY ROK, NOWE MIESZANKI DO DYFUZORA. MIESZANKI MOTYWUJĄCE NA KAŻDY MIESIĄC!

Nowy rok, to postanowienia noworoczne. Czas na ich osiągnięcie! Może na swojej liście masz wejście na górski szczyt, ukończenie odkładanych książek lub zbudowanie udanego biznesu! Ale kiedy miesiące mijają energia Nowego Roku słabnie… Rozpal swoją motywację dzięki mieszankom do dyfuzora na każdy miesiąc, aby osiągnąć swoje cele!

STYCZEŃ

Rozpocznij nowy rok z energią. Zainspiruj się mieszanka olejków eterycznych Northern Lights Black Spruce, Peppermint, Rosemary i Tea Tree.

2 krople Northern Lights Black Spruce
2 krople Peppermint
2 krople Rosemary
1 kropla Tea Tree

LUTY

Luty to miesiąc miłości, a wisi ona w powietrzu zwłaszcza gdy dyfuzujesz tę romantyczną mieszankę olejków: Ylang Ylang, Tangerine, Royal Hawaiian Sandalwood™ i Cedarwood. Przypomnij sobie, że kiedy naprawdę się kochasz to osiągniesz wszystko!

2 krople Ylang Ylang
2 krople Tangerine
2 krople Royal Hawaiian Sandalwood™
2 krople Cedarwood

MARZEC

Pozytywne nastawienie to podstawa! Otwiera ono drogę do owocnego roku. Dzięki tej kwitnące mieszance osiągniesz świeży, jasny i czysty zapach, który pomoże zachować pozytywne nastawienie.

3 krople Lime
3 krople Purification®
2 krople Spearmint
1 kropla Lemongrass

KWIECIEŃ

Wiosna! Czas na wiosenne porządki! Zmniejsz negatywność, aby ułatwić oddychanie i skupić się na celu. Oczyść powietrze kojącymi, inspirującymi zapachami, takimi jak ta urocza mieszanka olejków Lavender, Lemon i Peppermint.

3 krople Lavender
3 krople Lemon
3 krople Peppermint

MAJ

Tak jak kwiaty w pełnym rozkwicie, tak i twoje cele. Dyfuzuj pikantną, świeżą mieszankę olejków eterycznych z Eucalyptus, Bergamot, Frankincense i Patchouli, aby uzyskać nuty inspiracji i wzrostu.

3 krople Eucalyptus Radiata
3 krople Bergamot
2 krople Frankincense
1 kropla Patchouli

CZERWIEC

Podczas kąpieli w darmowej witaminie D, rozkoszuj się zmysłowymi, świeżymi, kwiatowymi, słodkimi nutami. Połącz słoneczną pogodę i pozytywne nastawienie z radosnymi aromatami dzięki tym mieszankom olejków eterycznych!

3 krople Lemon
3 krople Rosemary
2 krople Neroli
2 krople Grapefruit

LIPIEC

Lipiec to wieczory spędzone na grilowaniu i spotkaniach ze znajomymi. Rozpal te nostalgiczne letnie wieczory z ciepłymi, słodkimi zapachami olejków eterycznych Citrus Fresh™, Vetiver, Black Pepper i Cedarwood.

2 krople Citrus Fresh™
2 krople Vetiver
2 krople Black Pepper
2 krople Cedarwood

SIERPIEŃ

Nim nastanie jesień, ciesz się przygodą i słoneczną pogodą! Wybierz się na wędrówkę, zaplanuj piknik lub biwakuj pod niebem pełnym gwiazd. Ta orzeźwiająca mieszanka pomoże Ci utrzymać dynamikę na zewnątrz.

3 krople Citronella
2 krople Wintergreen
2 krople Blue Cypress
2 krople Pine

WRZESIEŃ

Doceń to co już osiągnęłaś/-ąłeś, ale skup się na ostatecznym dążeniu do osiągnięcia swoich celów. Przywróć energię do nauki dzięki inspirującym zapachom Peppermint, Frankincense oraz Cardamom.

3 krople Peppermint
3 krople Frankincense
3 krople Cardamon

PAŹDZIERNIK

Czas powitać energiczny wietrzyk i ciepłe swetry. Pomoże Ci w tym przytulna mieszanka olejków Northern Lights Black Spruce, Clove oraz Marjoram. Zadbaj o to, aby dyfuzor działał cały miesiąc, aby wspierać Cię w realizacji celów.

3 krople Northern Lights Black Spruce
3 krople Clove
3 krople Marjoram

LISTOPAD

To czas, aby podziękować. Może ktoś pomógł Ci ukształtować Cię w twoje niesamowite ja. Dyfuzuj tę słodką ucztę z Roman Chamomile, Nutmeg, Cinnamon Bark oraz Stress Away™, aby pamiętać o innych, kórych zaprosisz do swojego otoczenia.

3 krople Roman Chamomile
2 krople Stress Away™
2 krople Cinnamon Bark
2 krople Nutmeg

GRUDZIEŃ

Dźwięki dzwoneczków poprowadzą Cię do końca udanego roku! Dyfuzuj świąteczną mieszankę, aby uczcić sukces i początek nowego roku celów!

3 krople Christmas Spirit™
3 krople Cypress
2 krople Wintergreen
2 krople Pin
e

Utrzymywanie prostych nawyków, takich jak dyfuzowanie każdego dnia, może Cię doprowadzić do osiągnięcia większych celów. Napełnij swoje życie ulubionymi zapachami natury, dążąc do sukcesu!


Żyj zdrowo i szczęśliwie!

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

ŹRÓDŁO: YOUNG LIVING BLOG

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: