PAŹDZIERNIKOWA PROMOCJA

Niezależnie od tego, czy uwielbiasz lekkie, słoneczne zapachy lata, ciepłe i przytulne świąteczne aromaty, czy też rześkie i kojarzące się ze świeżym powietrzem nuty, olejki eteryczne mogą odmienić twój dom. W tym miesiącu świętujemy wszystko, co związane z rozpylaniem za pomocą dyfuzora.

Złóż w październiku zamówienie o odpowiedniej wartości i odbierz za:

120 PV

Za zamówienie za 120 PV dostaniemy olejek eteryczny Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) (5 ml)

Olejek eteryczny Tea Tree (olejek z drzewa herbacianego) znany jest również jako Mekakeuca lub Melaleuca Alternifolia. Jest jednym z najczęściej używanych i szeroko badanych olejków eterycznych, co czyni go niezbędnym w każdym domu. Zaletami tego olejku są właściwości myjące i odświeżające zapach, dlatego ten wszechstronny olejek może być stosowany do wszystkiego – od domowych środków czyszczących po pielęgnację skóry.

Przygotuj domowe środki czyszczące, odświeżacze powietrza. Możesz również zastosować olejek z drzewa herbacianego w osobistej kosmetyczce. Dodaj ten nawilżający i oczyszczający olejek do pielęgnacji skóry i zabiegów na włosy, by poczuć się jak w spa!

190 PV

Za zamówienie za 190 PV dostaniemy olejki eteryczne: Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) (5 ml), Tangerine (15 ml), Release (5 ml).

Tangerine to uspokajający olejek eteryczny o słodkim, pikantnym zapachu, podobnym do pomarańczy. Pomaga uspokoić nerwy i podnieść na duchu oraz wywołać poczucie bezpieczeństwa. Olejek ten jest bogaty w silny przeciwutleniacz d-limonen.

Olejek eteryczny Release łączy w sobie podnoszące na duchu, uspokajające olejki, które stymulują poczucie spokoju i dobrego samopoczucia, dzięki czemu ułatwia uwalnianie gniewu i frustracji. Stłumione negatywne emocje leżą u podstaw problemów zdrowotnych. Olejek ten promuje harmonię i równowagę zarówno w umyśle jak i ciele.

250 PV

Za zamówienie za 250 PV dostaniemy olejki eteryczne: Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) (5 ml), Tangerine (15 ml), Release (5 ml), Bergamot (15 ml), Christmas Spirit (15ml).

Brgamot (Bergamotka) ma świeży, słodki, cytrusowy zapach, który wielu kojarzy się z zapachem herbaty Earl Gtey. Podbudowujący i relaksujący. Olejek ten jest dobry do budowania pewności siebie i poprawy nastroju. Jest również dobry do stosowania dla skóry tłustej.

UWAGA! Olejków cytrusowych nie należy nakładać na skórę, która będzie wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ultrafioletowych w ciągu 72 godzin.

Christmas Spirit to słodka, pikantna mieszanka olejków eterycznych. Spraw, aby świąteczny nastrój towarzyszył Ci przez cały rok dzięki aromatom olejków eterycznych z pomarańczy, kory cynamonowej i świerku czarnego, połączonych w kompozycji Christmas Spirit.

350 PV

Za zamówienie za 350 PV dostaniemy dostaniemy olejki eteryczne:  Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) (5 ml), Tangerine (15 ml), Release (5 ml), Bergamot (15 ml), Christmas Spirit (15ml), Idaho Blue Spruce (5 ml), German Chamomile (5 ml).

Idaho Blue Spruce uprawiany, zbierany i destylowany na farmie Young Living w północnym Idaho, świerk niebieski zawiera wysoki procent składników roślinnych alfa-pinenu i limonenu. Stosowany miejscowo łagodzi napięte mięśnie, a drzewny aromat tego olejku pobudza zmysły, uspokaja umysł i relaksuje ciało. Jego aromatyczne wpływy mogą również pomóc w otwieraniu i uwalnianiu bloków emocjonalnych, zapewniając poczucie równowagi i spokojnego bezpieczeństwa. Odświeżające, orzeźwiające i wzmacniające właściwości niebieskiego świerku mają również długą historię stosowania w saunie, łaźni parowej i jako dodatek do kąpieli lub olejków do masażu. Może pomóc złagodzić napięcie mięśni
Relaksuje i uspokaja ciało i umysł. Pomaga oczyścić skaleczenia i siniaki.

German Chamomile (Rumianek Niemiecki) to roślina jednoroczna powszechnie występująca w wielu częściach Europy i umiarkowanej Azji. Ta stokrotkowa roślina została wprowadzona do Ameryki Północnej i Australii i jest najpopularniejszym źródłem rumianku ziołowego. Uspokajający aromat pomaga osiągnąć stan wyciszenia i cierpliwości.

10% TANIEJ ZA OLEJEK ETERYCZNY PANAWAY (15 ml)

Przy użyciu kodu: 339008D otrzymamy 10% zniżki na olejek eteryczny PanAway (15 ml).

Kiedy odczuwasz dyskomfort, że chcesz wyjść z siebie, to czas na tę mieszankę. Olejek ten jest przeznaczony do łagodzenia tymczasowych boleści i napięć mięśni. Wspomaga również rozluźnić napięcia nerwowe. Można stosować z olejek bazowym np. V-6 i stosować do masażu miejscowego.


Żyj zdrowo i szczęśliwie!

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: