7 OLEJKÓW ETERYCZNYCH DO WYPRÓBOWANIA ZANIM STRACISZ SPOKÓJ DUCHA

Czasem, są takie dni, że tracisz swój spokój. Utrudnienia w ruchu przez roboty drogowe wytrącają cie z równowagi. Nieprzespana noc sprawia, że jesteś rozdrażniona/-y? Bez względu na to, co stanowi wyzwanie dla twojej cierpliwości i spokoju ducha, walcz z tym dzięki aromatom uspokajających olejków.

Zastanawiasz się, czy możesz użyć olejków eterycznych do relaksu? Odpowiedź brzmi: TAK!

Potrzebujesz łagodniejszych wibracji, a tych siedem wybranych olejków Ci w tym pomoże!

1. LAVENDER

To oczywiste, ale i tak mówimy Lawenda tu króluje! Jako jeden z ulubieńców wśród olejków, łagodny i subtelny zapach lawendy jest jednoznacznym wyborem na chwilę relaksu. Miej przy sobie buteleczkę tego olejku, niech towarzyszy Ci w domu, samochodzie, pracy, by pomóc odzyskać chwilę spokoju i opanowania!

Nie bój się przenieść buteleczki Lavender na kółka, dzięki zamiennym nakładkom zmień zwykłą buteleczkę w roll-on.

2. COPAIBA

Ten olejek eteryczny jest pełen relaksujących korzyści. Jego balsamiczny zapach sprawi, że poczujesz się jak zen, ja ochładzanie się shavasaną. Zastosuj go miejscowo, aby pozbyć się skaz. Wypróbuj go z innymi delikatnymi zapachami, takimi jak Lavender i Ylang Ylang, aby połączyć ich właściwości i efekty.

Kiedy zaczynasz chodzić z ramionami zakrywającymi uszy to najwyższy czas na relaksujący masaż! Dodaj olejek Copaiba do oleju bazowego V-6 i wmasuj go w ramiona, plecy i stopy. Ten kojący olejek sprawi, że poczujesz się spokojnie naprawdę szybko.

3. GERANIUM

Olejek ten ma słodki, mocny zapach, który jednocześnie równoważy, uspokaja i koi. Wystarczy kilka kropli do dyfuzora!

Uczyń ze swojego domu przystań. Połącz 1 szklankę wody i 10 kropel olejku Geranium w butelce ze spreyem i rozpylaj w każdym zakątku domu, mieszkania, gdziekolwiek tam, gdzie potrzebujesz – w sypialni, salonie, na poduszkach czy ulubionym kocu. Nie będziesz w stanie oprzeć się przytulnemu komfortowi, jaki przynosi ten olejek i jego zapach!

4. VETIVER

Lubisz zrelaksować się przed pójściem spać? Złap buteleczkę olejku Vetiver. Jego ziołowy aromat, posiada przyjemne wibracje, zachęca do spokoju u dzieci, nastolatków, rodziców i dziadków.

Kłótnie, ciągnące się dni i tysiące spraw, które poszły nie tak? To czego potrzebujesz aby poczuć spokój to dobry sen! Nałóż dwie krople Vetiver na chusteczkę, włóż ją do poszewki na poduszkę i wdychaj jego relaksujący aromat, który ukoi Cię do snu!

5. YLANG YLANG

Straciłaś/-eś spokój, bo czujesz się nieswojo? Przywróć pewność siebie i odzyskaj spokój dzięki olejkowi Ylang Ylang. Kwiatowy i pielęgnujący zapach Ylang Ylang jest cudowny i działa szybko, kiedy potrzebujesz porzucić stres i rozdrażnienie.

Życie nie będzie już chaotycznie wyglądać przy tej relaksującej kąpieli. Napełnij wannę parną wodą, dodaj pół szklanki soli Epson (bądź innej, czystej soli do kąpieli) oraz 5-8 kropli Ylang Ylang i zmyj z siebie wszelkie kłopoty.

6. FRANKINCENSE

Drzewny aromat kadzidła, popularny w mediacji, jodze, modlitwie czy medytacji, sprawi, że poczujesz się spokojny, skupiony i skoncentrowany. Rozwiń matę do jogi, włącz relaksującą muzykę i użyj Frankincense, aby zachować spokój.

Jednak kiedy rozpaczliwie potrzebujesz uspokajającego działania olejków eterycznych, jest to nieprzyjemne, kiedy nie możesz zostać w domu i usiąść przy dyfuzorze. Wtedy, przed wyjściem z domu delikatnie rozetrzyj na nadgarstkach olejek Frankincense, aby polegać na jego słodkim uspokajającym aromacie.

7. ORANGE

Czujesz się nieswojo, kiedy w twoim domu panuje bałagan? A może zbliża Ci się termin oddania projektu? Czas na olejek eteryczny Orange! Ten olejek oczyszcza powietrze, daje nadzieję na przyszłość i eksmituje skazy.

Najjaśniejszy z aromatów, Orange nie ma nic przeciwko rozproszeniu. Dodaj kilka kropel do dyfuzora, aby uzyskać słodki aromat, który jest zaraźliwy jak chichot. Zmieszaj go z Lavender, Frankincense lub Geranium, aby uzyskać jeszcze więcej spokoju!


Żyj zdrowo i szczęśliwie!

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

ŹRÓDŁO: YOUNG LIVING BLOG

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: