CZEGO NIE WIESZ O OLEJKU ETERYCZNYM HELICHRYSUM

Jeśli kochasz olejek Helichrysum, to wiesz, że jest wspaniały. Ma on ziemisto-herbaciany orzeźwiający aromat. Ale czy wiesz, że znajdziesz go również w mieszance Deep Relief™? To dopiero początek ciekawostek o tym olejku.

CZY WIESZ, ŻE…

Kwiat helichrysum często, są nazywany jest Immortelle lub Wiecznym Kwiatem. Z tego względu olejek eteryczny wygładza cienkie linie zmarszczek i nierównomierne odcienie skóry. Kto się pisze na domowe spa?

CZY WIESZ, ŻE…

Helichrysum jest rośliną samosiewną z rodziny słoneczników. Rośnie na piaszczystych i skalistych terenach basenu Morza Śródziemnomorskiego. Kochasz olejek Helichrysum? Już wiesz gdzie się wybrać na wakacje!

CZY WIESZ, ŻE…

Słowo “helichrysum” ma swoje korzenie w łacinie i grece. Helichrysum oznacza “złotą spiralę“, zasługuję na tą nazwę swoimi pięknymi, maleńkimi złotymi kwiatami.

CZY WIESZ, ŻE…

Małe kwiaty oznaczają małe ilości olejku eterycznego. Destylowane parowo delikatne kwiaty helichrysum nie zapewniają dużej ilości olejku z każdej destylacji. Pomimo tej niedogodności olejek ten ma bogaty złożony profil naturalnie występujących składników octan nerylu, gamma-kurkumenu i alfa-pinen.

CZY WIESZ, ŻE…

Olejek eteryczny Helichrysum jest idealny do masażu sportowego? Zmęczona/-y po treningu na siłowni? Dodaj tego cudownego olejku z Peppermint oraz olejek bazowym V-6™ i wmasuj w zmęczone mięśnie po treningu.

CZY WIESZ, ŻE…

Helichrysum jest zwykle zbierany dziko ze skalistych brzegów chorwackiego regionu Dalmacji. Natomiast Young Living uprawia tą cudowną roślinę na swojej farmie w Split na Chorwacji. Dzięki tej uprawie Young Living chroni tę rzadką roślinę przed eksploatacją i jej nadmiernymi zbiorami. Używając olejku eterycznego Helichrysum firmy Young Living pomagasz wspierać zrównoważone rolnictwo!

CZY WIESZ, ŻE…

Dzięki olejkowi Helichrysum pomożesz ożywić skórę matową i suchą od spędzonego czasu na słońcu? Dodaj do oleju kokosowego helichrysum oraz Lavender aby uzyskać aromatyczne i kojące połączenie. Delikatnie wmasuj miksturę w skórę.

MAŁA PORADA

Masz mały kryzys? Dodaj do dyfuzora olejek eteryczny Helichrysum i Eucalyptus Radiata. Świeży, ziemisty, orzeźwiający zapach odświeży i ożywi twoje otoczenie oraz pomoże Ci się skoncentrować na liście rzeczy, które masz zrobić.


Żyj zdrowo i szczęśliwie!

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

ŹRÓDŁO: YOUNG LIVING BLOG

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: