OLEJEK NA KAŻDY DZIEŃ TYGODNIA

Niezależnie, czy przechodzisz przez poniedziałkową melancholię, czy pełen radości piątek w piątek (aka czwartek), każdego dnia otaczaj się najwiekszym darem i luksusem od natury – olejkami eterycznymi!

Oto olejek na każdy dzień tygodnia, więc zacznij każdego ranka mieć go po prawej stronie dnia, od poniedziałku do niedzieli!

PONIEDZIAŁEK – MOTIVATION

Każdy tydzień rozpocznij od przyjaznego trenera, mieszanki olejków eterycznych Motivation. Kiedy tęsknie myślisz o weekendowej zabawie, pamiętaj, że nadszedł czas na nowy początek i nową szansę na osiągnięcie swoich celów!

Zachowaj motywację w domu, pracy lub gdziekolwiek jesteś, dzięki mocnemu aromatowi Ylang Ylang, Lavender i wielu innych olejków, które inspirują do działania!

WTOREK – ENVISION

Wykorzystaj drugi dzień tygodnia, aby wyobrazić sobie, jak dobrze się rozwijasz i sięgasz po sukces dzięki mieszance olejków eterycznych Envision. Rozpyl tę mieszankę olejków, aby wywołać uczucie kreatywności nawet podczas popołudniowego spadku!

ŚRODA – AKCEPTACJA I PODDANIE SIĘ

Środa może bywać trudna, dlatego dwa olejki eteryczne są lepsze niż jeden – a środy są lepsze dzięki mieszankom olejków eterycznych Acceptance ™ i Surrender ™!

Zaakceptuj codzienne wyzwania – i fakt, że dasz im radę – z mieszanką olejków eterycznych Acceptance ™, która może promować poczucie własnej wartości. Po wykonaniu codziennych zadań, poddaj się temu, co przyniesie Ci reszta tygodnia. Wycisz negatywność i uwierz w swój nieograniczony potencjał, ponieważ aromat olejku Surrender ™ pomoże Ci w tym.

CZWARTEK – EN-R-GEE

Czwartki przynoszą więcej energii, bo za rogiem już weekend! Jeśli potrzebujesz dodatkowego ożywienia En-R-Gee ™ pomoże Ci w tym! Rozpyl tę świeżą, zielną mieszankę dla jej stymulującego zapachu!

PIĄTEK – RADOŚĆ

Piątek, piąteczek, piątunio – dzień, w którym świętujesz całotygodniową ciężką pracę, którą wykonałeś i szerzysz swoją radość na innych! Zachowaj przyjemne wibracje płynące z dyfuzowanej mieszanki olejków eterycznych Joy ™ w domu czy biurze, aby uzyskać ciepły i zachęcający aromat!

SOBOTA – SPOTKANIE

Chaotyczna energia tygodnia trwa do soboty? Spotkaj się z przyjaciółmi i rodziną i rozpyl mieszankę olejków eterycznych Gathering ™, który oferuje nam ulubione produkty Young Living – uspokajającą Lavender i kwiecistą Rose. Wolisz książkę i wygodne ubrania na relaksujący dzień? Połącz to z Gathering ™, aby utrzymać się na ścieżce do wyższych osiągnięć.

NIEDZIELA – SPOKÓJ I UKOJENIE

Zakończ swój weekend mieszanką olejków eterycznych Peace & Calming®, ponieważ na to zasługujesz!

Rozkoszuj się słodką, uspokajającą mieszanką i znajdź czas na przygotowanie się na nowy tydzień!

OLEJEK NA CO DZIEŃ

Potrzebujesz olejku codziennego? Stress Away ™! Dlaczego? Ponieważ pomoże ci się zrelaksować i może ukoić niespokojny umysł. Dodatkowo słodkie nuty cytrusowe i kwiatowe działają harmonijnie, tworząc przyjemny aromat, który uzupełnia każdy dzień!


Żyj zdrowo i szczęśliwie!

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

ŹRÓDŁO: YOUNG LIVING BLOG

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: