6 SPOSOBÓW NA UŻYCIE OLEJKU ETERYCZNEGO COPAIBA

Otwórz buteleczkę olejku Copaiba i wpuść do swojego domu zapach amazońskiego lasu deszczowego. Olejek Copaiba ma ciepły, drzewny zapach i zawiera naturalnie występujące składniki beta-kariofilu ( beta-caryophyllene ), dzięki czemu jest popularnym dodatkiem do wielu zabiegów spa. Dzięki swojemu pocieszającemu, ziemistemu aromatowi i niezliczonej liczbie zastosowań, Copaiba jest doskonałą codzienną przyjemnością, która przeniesie Cię do bujnego południowoamerykańskiego krajobrazu.

SPOSOBY WYKORZYSTANIA OLEJKU ETERYCZNEGO COPAIBA

W BALSAMIE

Czy twoja skóra potrzebuje wzmocnienia? Olejek Copaiba zmniejsza pojawienie się skaz i nadaje skórze młodzieńczego wyglądu oraz promiennego blasku. Dodaj kilka kropli do neutralnego bądź lekko pachnącego kremu nawilżającego i każdego wieczoru przed snem używaj go.

JAKO PERFUMY

Olejek Copaiba ma wyjątkowo słodki aromat, który nie zdominuje miękkich kwiatowych lub subtelnych cytrusowych nut. Używać go można do niestandardowych perfum zamiast innych olejków drzewnych, takich jak Cedarwood czy Royal Hawaiian Sandalwood, aby uzyskać delikatniejszy letni zapach, który nie będzie przytłaczający przy cieplejszych temperaturach.

DYFUZUJĄC

Dzięki olejkowi Copaiba poczujesz się jak w Amazoni, w ukrytym zakątku pośrodku lasu deszczowego. Włącz delikatne dźwięki muzyki i wypełnij pokój egzotycznym aromatem.

UCIECZKA W LAS DESZCZOWY
4 krople Copaiba
3 krople Cedarwood
2 krople Lime

PODCZAS MASAŻU

Po ciężkim treningu, wyczerpującej wędrówce lub po stresującym dniu, podziel się masażem olejkiem Copaiba z ukochaną osobą. Rozcieńcz olejek Copaiba w V-6™ Vegetable Oil Complex lub innym wybranym oleju nośnym i wymasuj zmęczone mięśnie po wysiłku, aby uzyskać kojące odnowienie.

W SWOJEJ DIECIE

Copaiba ma kojący, złożony smak z nutą balsamiczną. Dzięki wysokiej zawartości beta-kariofilu jest popularnym składnikiem diety. Copaiba Vitality ™ firmy Young Living jest oznakowana do użytku wewnętrznego i stanowi doskonały dodatek do ziołowych herbat, takich jak rumianek lub rooibos. Można również stosować do kapsułek (Clear Vegetable Capsules) i przyjmować wewnętrznie.

DO MOCZENIA STÓP

Wyobraź sobie spa w brazylijskim lesie deszczowym. Jeśli nie możesz się tam wybrać, możesz przynieść swoim stopom luksusowe spa. Inspirowana Spa Tropical Resort Foot Soak kąpiel stóp wyciszy cię i ukoi mięśnie po długim dniu.

SKŁADNIKI
1/4 szklanki soli Epsom
2 krople Copaiba
2 krople blendu PanAway®
Ciepła woda

KROK PO KROKU
1. Wymieszaj sól Epsom z olejkami eterycznymi w małej miseczce.
2. Dodaj mieszankę soli do ciepłej wody.
3. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól swoim stopom moczyć się przez 15 do 30 minut

Zobacz również COPAIBA vs. WYZWANIA ŻYCIOWE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: