ODPRĘŻ SIĘ DZIĘKI ZESTAWOWI DO MASAŻU

Troska o siebie samego nie jest żadną nową ideą, ale warto, aby weszła ona w nawyk. Nigdy nie jest za późno, aby poświęcić sobie nieco uwagi!

Znajdź czas dla siebie dzięki zestawowi Relax and Reset Kit — trzem starannie dobranym produktom, dzięki którym zadbasz o pielęgnację w domowym zaciszu. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do idealnego masażu!

ZESTAW

SENSATION MASSAGE OIL

To cudowne połączenie olejków eterycznych z jagodlinu wonnego, jaśminu i geranium na bazie z oleju kokosowego i oleju ze słodkich migdałów. Idealnie nadaje się do masażu, pozostawiając skórę odżywioną i jedwabiście gładką. Dzięki opakowaniu z pompką jest łatwy w aplikacji.

HARMONY 5 ML

Kompozycja olejków eterycznych Harmony jest jedną z najbardziej luksusowych. Zawiera bogate składniki roślinne, takie jak hawajskie drzewo sandałowe, bergamotkę i różę, pozwalające stworzyć podnoszące na duchu, niezwykle aromatyczne przeżycie przy rozpylaniu za pomocą dyfuzora lub stosowaniu miejscowym jako część masażu.

JASMINE 5 ML

Słodki, kwiatowy zapach olejku Jasmine pomoże odprężyć się twojemu umysłowi i zwiększy poczucie pewności siebie. Ten niezwykły olejek eteryczny słynie również ze swojego dobroczynnego działania na skórę. Nanieś 2-4 krople bezpośrednio na skórę lub dodaj do olejku do masażu albo balsamu do ciała, aby cieszyć się subtelnym zapachem.

Wiem, jak ciężko znaleźć chwilę dla siebie. Pamiętaj jednak, że masaż lub wieczór poświęcony pielęgnacji mogą zdziałać cuda.


Żyj zdrowo i szczęśliwie!

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: