PROMOCJA NA OMEGAGIZE!

Promocja OmegaGize powraca! Chcesz, aby twoje mocne wejście w rok 2019 dalej trwało? Zadbaj o to dzięki 10% zniżki na wybrane* zakupy OmegaGize do piątku!

Opracowany, aby wspierać ogólny stan zdrowia, produkt OmegaGize3 to bogaty w DHA suplement na bazie oleju rybnego, łączący moc trzech bazowych suplementów niezbędnych na co dzień: koenzymu Q10, kwasów tłuszczowych omega-3 oraz witaminy D3 (ważnej dla prawidłowej pracy systemu odpornościowego).

*Produkt, którego dotyczy zniżka ma datę przydatności do 31 maja 2019 (kod: 309708X1). 

10% zniżki na produkt OmegaGize3 (kod 309708X1) dostępne jest dla członków Young Living Europe od godz. 09:00 (GMT) w dniu 18 marca do godz. 23:59 (GMT) w dniu 22 marca.

Brak ograniczeń na członka YL. Oferta dostępna wyłącznie dla zamówień standardowych i Essential Rewards. Promocja nie obejmuje zakupów przy wykorzystaniu punktów Essential Rewards. Wartość PV obniżona jest proporcjonalnie do ceny.  Promocja dostępna do wyczerpania zapasów. Obowiązują standardowe koszty dostawy. Zamówienia produktu ze standardowym kodem (znajdującym się w katalogu produktów 2019) nie podlegają zniżce 10%.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: