5 KROKÓW DO DBANIA O ZDROWE NAWYKI

Zdrowy tryb życia w dużej mierze opiera się na nawykach. Bez względu na to, czy mowa o właściwym gotowaniu, zdrowych przekąskach czy byciu aktywnym, wszystkie te małe kroki pozwalają ci cieszyć się zdrowszym, szczęśliwszym życiem. Ale nie chodzi tylko o dietę i ćwiczenia! Zdrowe nawyki wiążą się również z troską o samego siebie, czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi oraz codziennymi podstawami, takimi jak sen.

Skup się na wybranych obszarach przedstawionych poniżej i zacznij rozwijać codzienne zdrowe nawyki:

1 KROK

Zacznij (i zakończ) od snu: Dbanie o dobre samopoczucie zaczyna się w łóżku! Wypracowując parę wieczornych rytuałów, możesz sprawić, że obudzisz się w lepszym nastroju i zyskasz więcej energii na cały dzień.

2 KROK

Stwórz trening, który sprawi, że będzie chciało ci się ruszyć: Może to wiązać się z metodą prób i błędów, jednak warto poświęcić nieco czasu, aby sprawdzić, jaki rodzaj aktywności sprawia ci największą przyjemność. To klucz do realizacji celów związanych z utrzymaniem formy! Bez względu na to, czy wybierzesz jogę, spacery czy też zajęcia na siłowni, próbuj nowych rzeczy i znajdź te, które lubisz najbardziej!

3 KROK

Zadbaj o nawodnienie: Może zabrzmi to banalnie, ale picie wody w ciągu dnia ma ogromny wpływ na całokształt twoich zdrowych nawyków. Olejki z linii Plus to świetny sposób, aby zadbać o właściwą ilość wody. Poznaj soczysty smak Lemon+ lub odświeżający Peppermint+, który pobudzi cię w porze popołudniowej. Baw się smakami olejków z linii Plus i stwórz swoje własne połączenia, znajdując takie, które smakują wyjątkowo.

4 KROK

Medytuj ok. 2-5 minut dziennie: Nie potrzebujesz dużej ilości czasu lub energii, aby włączyć ten nawyk do swojej codziennej rutyny — wystarczy parę minut ciszy i spokoju. Rozpyl za pomocą dyfuzora swoją ulubioną kompozycję olejków eterycznych, włącz łagodną muzykę lub stwórz niewielką, przytulną przestrzeń w domu, aby oczyścić głowę z codziennych problemów.

5 KROK

Poświęć pięć minut każdego poranka na śniadanie: Postaw sobie wyzwanie i nastaw budzik pięć minut wcześniej, aby zacząć dzień zdrowo. Coś tak niewielkiego, jak ulepszenie nawyków śniadaniowych, może mieć naprawdę pozytywny wpływ na resztę dnia, dostarczając energii i motywacji do dalszych właściwych wyborów.

Skupiając się na tych małych, prostych zmianach, możesz stworzyć naprawdę dobrą podstawę zdrowych nawyków.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Dołącz 29-31 marca podczas spotkania Balance Yoga and Wellness Retreat w Chorwacji! Prowadzone przez Eda Dailey, Lindsey Elmore i Tamarę Packer, to niezwykłe wydarzenie pozwoli ci uwolnić się na chwilę od napiętego grafiku, naładować baterie i przede wszystkim spędzić świetnie czas! Wrócisz do domu pełen nowej energii i motywacji, aby prowadzić zdrowe, szczęśliwe życie dzięki wiedzy i umiejętnościom do dokonywania pozytywnych zmian!


Żyj zdrowo i szczęśliwie!

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: