NOWA DESTYLARNIA

DESTYLARNIA PARTNERSKA LABBEEMINT
WHITE SWAN, WASHINGTON, USA

Ta cudowna, orzeźwiająca mięta pieprzowa pisze swoją historię pod znakiem Seed to Seal w partnerskiej destylarni Labbeemint w stanie Waszyngton w USA.

Mięta pieprzowa jest częścią historii Seed to Seal od samego początku. Oznacza to, że od ponad 25 lat ta niezwykła roślina jest pozyskiwana, uprawiana i destylowana. Najpopularniejszy olejek Young Living, Peppermint, stanowi składnik wielu kompozycji, takich jak Deep Relief Roll On czy PanAway.

Cudowny olejek Peppermint jest uniwersalnym, uwielbianym i niezbędnym produktem dla członków YL.

Mająca wiele lat doświadczenia w uprawie mięty i destylacji olejków eterycznych z tej rośliny, będąca rodzinnym interesem destylarnia Labbeemint produkuje światowej klasy olejki z mięty od 1940 roku. Od lat cieszy się dobrą reputacją jako firma skupiona na klientach oraz przyjaźnie nastawiona do rolników, z relacjami sięgającymi pokoleń. Destylarnia podziela nasze zaangażowanie w działania zgodne z najwyższymi standardami etycznymi i dostarcza najczystszych produktów dla tych, którzy na niej polegają.

Niedościgniony poziom prawdziwości i transparentności łańcucha dostaw czyni Labbeemint idealnym głównym dostawcą mięty pieprzowej dla Young Living. Farmy partnerskie Young Living, takie jak Labbeemint, są niezależnymi jednostkami, jednak wytwarzane przez nie olejki eteryczne są identyczne z tymi, które produkuje się na farmach firmy Young Living pod względem realizacji rygorystycznych kryteriów jakości. Young Living od wielu lat buduje oparte na zaufaniu relacje, oferując bogate zasoby, które pomagają zagwarantować zgodność działań z standardami Seed to Seal.

WYTWARZANE W TEJ DESTYLARNI:

Olejek eteryczny Peppermint| Olejek eteryczny Spearmint

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: