OLEJKI BIBLIJNE CZ.1

OILS OF ANCIENT SCRIPTURE COLLECTION

Istnieje potwierdzenie, że starożytne kultury, takie jak Egipcjanie, Persowie czy Rzymianie, korzystały z olejków eterycznych. Ale czy wiesz, że niektóre z olejków pojawiają się również w Biblii? Zestaw Oils of Ancient Scripture od Young Living zawiera dziesięć takich olejków, z których każdy znajdzie współczesne zastosowanie w twoim domu, w tym Aloes (Royal Hawaiian Sandalwood) oraz dwa z najbardziej chyba znanych biblijnych olejków, czyli Frankincense i Myrrh.

Olejki z kolekcji Oils of Ancient Scripture:

ALOES
(Royal Hawaiian Sandalwood)
Santalum paniculatum

Uważa się, że aloesem, o którym mowa w Biblii, mogło być pachnące drzewo sandałowe, roślina znana przez mieszkańców starożytnej Palestyny.

„Przybył również i Nikodem, ten, który po raz pierwszy przyszedł do Jezusa w nocy, i przyniósł około stu funtów mieszaniny mirry i aloesu.” – J 19, 39

SPOSÓB UŻYCIA | Dodaj kroplę olejku do swojego ulubionego balsamu do ciała lub twarzy i ciesz się jego bogatym zapachem oraz pomóż wydobyć naturalny blask i zdrowy wygląd skóry.

MYRRH
Commiphora myrrha

Mirra jest powszechnie używana jako olej do namaszczania, kadzidło (żywica olibanowa) jako perfumy, a złoto to niezwykle cenny przedmiot. Te trzy niezwykłe prezenty mają duchowe znaczenie: złoto to symbol królestwa na ziemi, żywica olibanowa (kadzidło) jako symbol boskości, a mirra (olej do balsamowania) to symbol śmierci.

Mirra używana była w przygotowaniach do pochówku i niezwykle ceniona przez Dawida oraz Salomona. To jeden ze składników świętego oleju do namaszczania.

„Swą pościel mirrą skropiłam, aloesem i cynamonem.” – Prz 7, 17

SPOSÓB UŻYCIA | Jeden z trzech darów przyniesionych Jezusowi przez trzech mędrców, czyli mirra, jest obecnie używana do nawilżania i oczyszczania suchej skóry.

CEDARWOOD
Cedrus atlantica

Potężne „cedry Libanu” mają aromatyczne, trwałe drewno, które posłużyło do zbudowania świątyni Salomona.

SPOSÓB UŻYCIA | Nanieś olejek Cedarwood na dłonie w trakcie sesji jogi z użyciem olejków eterycznych lub podczas rozciągania przed treningiem.

– ZNIŻKA 10% –

Chcesz poznać te olejki? Nic prostszego! Do 31 grudnia możesz oszczędzić 10% przy zakupie zestawu Oils of Ancient Scripture. – bit.ly/2KLEEU9


​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: