PRODUKTY THIEVES – CZ. 2

W tamtym tygodniu omówiliśmy część produktów z lini Thieves® firmy Young Living. Mówiliśmy o olejku Thieves® i Thieves® Vitality. Poznaliśmy również produkty czyszczące, które pomogą nam w utrzymaniu czystości i świeżość w domu bez toksycznej chemii. Dzisiaj omówimy produkty Thieves® do pielęgnacji zębów i pielęgnacji ciała.

PRODUKTY THIEVES® DO PIELĘGNACJI ZĘBÓW

Zdrowe zęby i dziąsła zaczynają się od produktów, które oczyszczają i chronią je bez ostrych chemikaliów. Odkryj naturalne rozwiązania dla zdrowia jamy ustnej za pomocą produktów Young Living do pielęgnacji jamy ustnej.

THIEVES® AROMABRIGHT TOOTHPASTE

Oparta na właściwościach olejków eterycznych korzystnie wpływa na stan zębów i dziąseł. Nie zawiera ona fluoru , syntetycznych barwników ani konserwantów – jest odpowiednia dla całej rodziny. Posiada świeży miętowy smak i zapewnia świeży oddech na długo.

SPOSÓB UŻYCIA | Szczotkować zęby każdego dnia rano i wieczorem, a także po każdym posiłku.

THIEVES® DENTAROME ULTRA TOOTHPASTE

Jasny, czysty uśmiech sprawia, że ​​czujesz się pewnie. Niestety codzienne spożywanie różnych produktów sprawia, że nasze zęby stają się matowe i odbarwione. Zwalcz ten efekty  za pomocą pasty do zębów Young Living’s Thieves Dentarome Ultra. Napełniony naszą popularną mieszanką olejków Thieves, Dentarome Ultra wykorzystuje olejki eteryczne i naturalne składniki dla świeżej i czystej jamy ustnej. Otrzymasz moc konwencjonalnej pasty do zębów bez fluorku, barwników i konserwantów.

Ma świetny smak. Jego formuła zawiera olejek Thieves  – z olejkami eterycznymi, takimi jak goździk, kora cynamonowca, cytryna- wraz z miętą, tymiankiem i Wintergreen dla świeżego, miętowego posmaku.

SPOSÓB UŻYCIA: Dokładnie szczotkować zęby i dziąsła rano i wieczorem.

THIEVES® DENTAL FLOSS

 Nić dentystyczna Thieves® Dental Floss została wykonana z wytrzymałych włókien odpornych na strzępienie. Z łatwością wyczyścisz nią trudno dostępne przestrzenie międzyzębowe. Ta dwukrotnie nasączona olejkami eterycznymi nić daje Ci podwójną gwarancję świeżego oddechu.

SPOSÓB UŻYCIA | Używać codziennie stosownie do potrzeb.

THIEVES® FRESH ESSENCE PLUS MOUTHWASH

 Płyn do płukania ust Thieves® Fresh Essence Plus Mouthwash wykorzystuje moc kompozycji olejków Thieves, by zapewnić Ci wyjątkową czystość zębów i dziąseł. Tej produkt firmy Young Living nie zawiera alkoholu, syntetycznych barwników, ani sztucznych aromatów. Jest natomiast bezpieczny i efektowny dzięki swoim naturalnego pochodzenia składnikom.

SPOSÓB UŻYCIA | Płukać jamę ustną przez 30-60 sekund (lub stosownie do potrzeb) ilością płynu Fresh Essence Plus równą 1 łyżce lub pojemności nakrętki.

PRODUKTY THIEVES® DO PIELĘGNACJI CIAŁA

Łączenie produktów do pielęgnacji ciała z Thieves’em® to idealne i naturalne dopasowanie, ponieważ Thieves® to połączenie skuteczności i delikatności. Koniecznie musisz mieć przy sobie kilka produktów pielęgnacyjnych Thieves®, czy to w torebce, czy w plecaku, aby mieć je zawsze pod ręką.

THIEVES® CLEANSING SOAP

Mydło Thieves® Cleansing Soap umyje Twoją skórę niezwykle dokładnie i zapewni dodatkowe korzyści płynące ze stosowania czystych olejków eterycznych.  To francuskie mydło w kostce oferuje kremową pianę, która oczyści twoją skórę pozostawiając ją gładką, odświeżoną i lekko pachnącą. Mydło Thieves® Cleansing Soap jest wytwarzane bez syntetycznych barwników, produktów petrochemicznych czy siarczanów, tak więc jest wystarczająco delikatne dla całej rodziny.

SPOSÓB UŻYCIA | Spienić. Umyć skórę. Spłukać.

THIEVES® FOAMING HAND SOAP

Umyj ręce mydłem w piance Thieves® Foaming Hand Soap. Dzięki opartej na roślinnej formule natychmiastowej piance Twoja skóra pozostanie czysta i odświeżona, ale nigdy przesuszona. Dozownik z pompką w komplecie.

SPOSÓB UŻYCIA | Nanieść piankę na dłonie za pomocą dozownika, spienić, a następnie dokładnie spłukać.

THIEVES® WATERLESS HAND PURIFIER

Wygodny w użyciu,poręczny i zapewniający długotrwały efekt działania niezawierający wody żel czyszczący do rąk Thieves® Waterless Hand Purifier wzbogacony jest o naturalny olejek z mięty pieprzowej i posłuży Ci do odświeżania dłoni bez użycia wody. Sama się nigdzie bez niego nie ruszam.

SPOSÓB UŻYCIA | Stosować codziennie do oczyszczania rąk stosownie do potrzeb.

ZESTAW STARTOWY PREMIUM Z THIEVES®

Nasza uwielbiana linia produktów Thieves idealnie sprawdza się w domu, blisko ciebie. Sprawdź, jak produkty do czyszczenia Thieves mogą zapewnić poczucie komfortu i spokoju w trosce o rodzinę.

Chcesz poznać moc czyszczącą na bazie roślin we własnym domu? Zaktualizowany Zestaw Startowy Premium z Thieves firmy Young Living to propozycja dla ciebie! Te produkty to idealna kolekcja, która pomoże ci pozbyć się niepotrzebnej chemii i zacząć bardziej przyjazną dla środowiska przygodę w najważniejszym dla ciebie miejscu: TWOIM DOMU.

Aby zaoferować szerszy wybór twoich ulubionych produktów Thieves do czyszczenia i pielęgnacji w Zestawie Startowym Premium, usunięto z niego zdublowane produkty i dzięki temu dano  miejsce nowym, idealnie go uzupełniającymi: płynowi do naczyń oraz płynowi do prania Thieves!

Zaczynając od dziś, oto co teraz otrzymasz, zamawiając Zestaw Startowy Premium z Thieves:

 • Thieves 15 ml
 • Thieves AromaBright™ Toothpaste
 • Thieves Fresh Essence Plus Mouthwash
 • Thieves Household Cleaner 428 ml
 • Thieves Foaming Hand Soap
 • Thieves Spray
 • Thieves Waterless Hand Purifier
 • Thieves Washing Up Liquid
 • Thieves Laundry Soap
 • Stress Away™ 5 ml
 • końcówka z kulką AromaGlide™
 • Orange+ 5 ml
 • Wizytówki (10 sztuk)
 • 10 x buteleczka na próbki olejków
 • 2 x NingXia Red® single (60 ml)
 • Katalog produktów

Mam nadzieję, że nowy zestaw z dodatkami w postaci płynu do naczyń oraz płynu do prania Thieves — dwóch flagowych produktów dla domu — dostarczy Ci kompletnego rozwiązania, aby dzielić się rewolucyjną linią Thieves i sposobami na naturalne czyszczenie z nowymi osobami, które chcą poznać olejki eteryczne. Jest to również sposób, aby skrócić listę zakupów — zestaw Thieves pozwoli Ci  na zmniejszenie zawartości twojej szafy ze środkami dla domu na dobre.


​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: