CELEBRATE POLAND – OTWARCIE POLSKIEGO RYNKU

W sobotę, 27 października 2018 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie wraz z Young Living oficjalnie świętowaliśmy świat olejków eterycznych  na polskim rynku. 

Czekała na nas NingXia, woda i przekąski.

Image may contain: table, food and indoor

 Samej rejestracji towarzyszył uśmiech.

W sali Wydarzenia mieliśmy pięknie przystrojony stół pełen rożnych olejkowych produktów, nie tylko olejków.  Warto dodać, że w każdym produkcie YL znajdziemy olejki eteryczne o terapeutycznej jakości, co jest niewątpliwym ewenementem i innowacją w świecie kosmetyków i nie tylko.
Difuzor typu lampion dmuchał cały czas świeże i ujmujące zapachy.

Drugi stół dumnie pokazywał makijaż bez szkodliwej chemii.  Young Living to firma wykorzystująca tylko składniki występujące naturalnie w przyrodzie, bez szkodliwych dodatków, a wiec nie szkodzących.  Każdy mógł spróbować, dopasować do siebie kolor i sprawdzić jak działają produkty naturalne.  Okazuje się, że długo utrzymują się na skórze, działają świetnie i jeszcze lepiej wyglądają.

Uroczystość otworzył Vaclav Thor – Menadżer na Europę Wschodnią, przedstawił wszystkim cały zespół pracowników, którzy przylecieli do nas z rożnych krajów Europy w tym  z Anglii, Czech, Rumunii, Finlandii, Niemiec i Francji.

Oprócz otwarcia uroczystości, Vaclav przedstawił nam niesamowity sukces wzrostu na rynku w Polsce oraz plany na przyszłość.

Nicolas Landel jest Menadżerem naszej farmy w Prowansji we Francji, przyleciał do nas by nam osobiście opowiedzieć o procesie  Seed to Seal, który firma Young Living bardzo rygorystycznie przestrzega jako jedyna na świecie! Proces ten daje nam gwarancje utrzymania najwyższej jakości w produkcji olejków eterycznych.

Proces ten niejednokrotnie obserwowałam, również na tej farmie w Prowansji w lipcu tego roku, wiec prezentacja ta była o tyle bliższa memu sercu i jeszcze raz przeżywałam ten niezapomniany wyjazd.

Nicolas jest przedstawicielem 3 generacji farmerów i specjalistów destylacji lawendy we Francji.  Jego opowieści były pełne magicznych wrażeń i rożnych ciekawostek na temat lawendy w porównaniu do np. hybrydy Lavendin.  Najlepszy olejek Lawendowy jest z rośliny Lavandula Angustifolia i jest ważne by znać łacińską nazwę, aby stosować właśnie ten, a nie inny zastępczy. Tylko czysty olejek daje właściwości, dla których olejek używamy.

Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na odwiedzenie farmy Lawendy we Francji co wszystkich ucieszyło.

Photo credit Anna Zachłowska
Lawenda, Hybryda Lawendy i Lavendin. Photo credit Sylwia Piotrowska

Jennifer Stoll, Dyrektor d/s Sprzedaży w Young Living, zręcznie poprowadziła panel Liderek, w którym wypowiedziała się o swojej olejkowej podroży: Agniola Dworczyńska, Silver lider z którą to niedawno odwiedziłam farmę w Mona, Utah, gdzie byłam specjalnym gościem na Wydarzeniu dla Silverów oraz Jolanta Puziene, Platyna z Litwy, która także pracuje na rynku polskim propagując nasze wspaniale produkty.  Jolanta opowiedziała o swojej wizji pracy na rynku polskim.  Anira Wojan, wystąpiła jako tłumacz dla Jolanty, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni.

Był to dla mnie niesamowity honor, gdy zostałam zaproszona do wzięcia udziału w tym panelu.  Jest to prawdziwy zaszczyt prezentować w towarzystwie tak wspaniałych kobiet.  Jestem jedyną osobą w stopniu Diament reprezentująca Polskę w ojczystym języku.
Opowiadałam o mojej drodze z olejkami oraz co doprowadziło do biznesowego sukcesu, robię to z ogromną pasją, której nie da się nie mieć gdy mam świadomość jak to pomaga ogromnej ilości ludzi napotkanych na mojej drodze.

Aditya Novotny, Crown Diament mieszkający w Niemczech przedstawił nam bardzo inspirującą prezentacje o Abudance,  czyli o dobrobycie.  Podkreślił, że Polski naród jest narodem z bogatą tradycją pracy, ale również wielu wojen i niepowodzeń. Najwyższy czas to zmienić i odwrócić.  W związku z tym wszyscy otrzymaliśmy wskazówki jak pracować przy pomocy olejku Abundance.

Nawet na obfitość mamy olejek o nazwie Abundance.  Korzystajcie z niego, bo warto…. stosując się do receptury możemy porównać wyniki za rok.
Wykład tłumaczyła Agniola Dworczynska, za co byliśmy bardzo wdzięczni.

Image may contain: 2 people

Dr. Ramona Grosu, Platynowy lider z Rumunii pokazała nam jak można używać olejków eterycznych w domu, kuchni, salonie, sypialni, pokoju dziecka i w biurze.

Aneta Bojar, Menadzer d/s Marketingu przedstawiła materiały po Polsku w tym Zimowy Katalog Sezonowy  oraz omówiła działania marketingowe w Polsce.  Mamy już dostępne materiały po Polsku, a strona wystartuje już w przyszłym roku, co spotkało się z dużymi brawami ze strony widowni.

Zachęcam do polubienia oficjalnego profilu Young Living Polska na facebooku. Materiały i broszury po Polsku są już dostępne na profilu Young Living Europe na issuu.

Katalog Sezonowy 2018

Young Living to MY!
Z przyjemnością się spotykamy i cieszymy z bycia ze sobą, dzielenia się doświadczeniami i odkryciami.

Wspólne spotkania są najfajniejsze i już czekam na kolejne!

Image may contain: Katarzyna Kate Kowalczyk, Peter Kola, Maggie Dzika and Agnes Tchoryk, people smiling, closeup and indoor

Dziękuję wszystkim za udział i zaangażowanie. Mam nadzieję, że wiedza i słowa, które padły tego dnia zostaną z Wami na długo, owocując licznymi sukcesami.

Do zobaczenia na następnych wydarzeniach.

Już możesz zakupić  najnowszą książkę “Świat Olejków dla Każdego” możesz ją kupić TUTAJ 

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: