INSTRUKTAŻ NAKŁADANIA MAKIJAŻU

Jestem elegancką kobietą. Zawsze taka byłam. Uwielbiam makijaż, pomalowane paznokcie i wysokie obcasy. Odkąd poznałam jak szkodliwe składniki wchodzą w skład kosmetyków, szukałam nowych.  Jedynym problemem stanowił makijaż, bo nawet gdy znalazłam naturalny, to za chwile przestawał być. Prawdopodobnie nawal klientów spowodował dokładanie syntetycznych składników. A te nie służyły mojej skórze.

Tak naprawdę nie jest ważne dlaczego, ważne jest dlaczego ja miałabym używać coś co jest szkodliwe.
Składniki których trzeba unikać to ​Parabeny (najczęściej są to metyloparabeny, propyloparabeny, etyloparabeny i butyloparabeny). Są to chemikalia powszechnie stosowane jako środki konserwujące w wielu produktach kosmetycznych, w tym w makijażu, kremach nawilżających, produktach do pielęgnacji włosów, w kremach do golenia / żelach.

Ku mojemu zadowoleniu, poznałam nowy makijaż Savvy Minerals.  Żadna kobieta nie powinna iść na  kompromis miedzy jakością, a pięknem. Dlatego Savvy Minerals by Young Living ™ zostały dobrane tak, aby posiadały tylko nieskazitelne składniki.

Każdy produkt Savvy Minerals został starannie przemyślany, dzięki czemu można poczuć się fantastycznie zwłaszcza, gdy wiesz, co nakładasz na skórę.  Nasza gama produktów jest opracowywana z niezmiennym standardem czystości i jakości, dając Ci naturalnie wyprodukowane produkty bez tanich wypełniaczy lub syntetyków – i to jest piękne! Gdziekolwiek życie cię poprowadzi, Savvy Minerals ułatwi Ci być kobietą, którą chcesz być.

ZNAJDŹ ODPOWIEDNI KOLOR PODKŁADU

Każdy kolor Savvy Mineral Foundation – Ciepły (Warm), Chłodny (Cool) i Ciemny (Dark) – jest w różnych odcieniach, od nr 1 jako najjaśniejszy. Im wyższa cyfra, odcień jest ciemniejszy.

​Używając podkładu znajdź odcień najbardziej zbliżony do koloru swojej skóry. Aby uzyskać najlepszy efekt, porównaj skórę na policzku, przy szczęce.

ZNAJDŹ SWÓJ ODCIEŃ

Rozpoznaj własny odcień. Nasze ciepłe kolory wyglądają najlepiej na żółtej brzoskwiniowej lub  złocistej skórze. Nasze chłodne kolory świetnie wyglądają na różowych lub czerwonych skórach, a nasze ciemne kolory są neutralne.

Nie masz pewności, jaki masz odcień? Spójrz na spodnią stronę swojego przedramienia. Jeśli żyły na ramieniu mają zielonkawy kolor, prawdopodobnie potrzebujesz ciepły (Warm) odcień. Jeśli mają niebieskawy kolor, prawdopodobnie potrzebujesz chłodny (Cool) odcień.

Możesz tez przeanalizować biżuterie i ubrania, które nosisz. Jakie metale i kolory wyglądają lepiej na Tobie?
Co sprawi, że Twoja skóra błyszczy? Jeśli lubisz biżuterie srebrna a ciuszki w kolorach białym, czarnym, niebieskim, zielonym i niebiesko-czerwonym odzieży, zapewne masz chłodne (Cool) odcień.
Gdy wolisz złotą biżuterię i ciuszki w kolorze beżu, kremową, brązową, ciepłą czerwień lub żółta, prawdopodobnie masz ciepły (Warm) odcień.

IDEALNY ODCIEŃ

Gdy dobrałaś swój odcień i kolor, możesz idealnie dobrać kolor?  Minerały pięknie dopasują się do naturalnego koloru skóry. Pamiętaj, że jeśli nie widać pożądanego koloru np. kolor jest zbyt jasny, możesz dodać odrobinę ciemniejszego podkładu i nałożyć na nowo.

Najlepiej zacząć nakładanie od dolnego policzka, w pobliżu szczęki i porównać kolor w naturalnym świetle. Jeśli nie widać różnicy pomiędzy nałożonym kolorem a szyja, dobrałaś dobrze kolor.   Pamiętaj, że w zależności od sezonu – i opalenizny – twój odcień może się zmienić. Sprawdź często fundament, aby upewnić się, że zawsze masz najlepszy wyścig.

Porada Pro: Możesz mieszać podkłady Savvy Minerals ze sobą, jest to piękna ich zaleta, bo możesz stworzyć niestandardowy odcień, który jest odpowiedni tylko dla Ciebie.

DODATKI

Nie zapomnij o różu na policzki, cieniach do powiek, szmineczce oraz błyszczykach.  Będzie również potrzebny Misting Spray oraz pędzelki wspanialej jakości.  To wszystko stanowi o cudownym wyglądzie i transformacji twarzy.
A najważniejsze, że wszystko bez dodatków, które mogą zachwiać urodę i balans organizmu.

Zaprosiłam Edytę Kubala, specjalistkę od makijażu aby dala nam wszystkim instruktaż na ten temat.  Jestem pełna zachwytu jej profesjonalizmu.

Oryginalne informacje TUTAJ

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: