RAZEM CZY OSOBNO?

To pytanie, które zadajemy sobie za każdym razem gdy podejmujemy decyzje.
Czasami podejmujemy decyzje, ale potem nie robimy niczego by te decyzje poprzeć akcją.
Potem oczywiście wyszukujemy rożne wymówki dlaczego nie możemy, dlaczego mamy przeszkody, dlaczego nie jesteśmy na jakimś poziomie.  Dlaczego nam nie wychodzi, dlaczego nie wyjdzie itd.
Nie mówiąc już o tym, że niektóre osoby potrzebują ciągłych wychwalań. Na okrągło.
Prawda jest taka, ze  np. nauczyciel nie wychwala tylko najlepszych uczniów.  Ci trochę mniej zdolni nawet nie mieliby ochoty przybyć do klasy.  Nauczyciel poświęca może więcej czasu uczniom, którzy nie od razu “łapią” materiał.
Jeżeli twierdzimy, że jesteśmy w biznesie pomocy, będziemy odpowiadać na pytania i wspomagać wszystkich w grupie, bez znaczenia czy otrzymujesz wynagrodzenie.

Z drugiej strony, gdy podejmujemy decyzje, że wchodzimy w dany biznes, nie możemy zrażać się, że jeden klient nic nie kupił.  Weźmy na przykład właściciela sklepu. Tylko dlatego, że jakiś klient nie zrobi zakupów, nie powoduje to, że sklep się zamyka wcześniej, albo w ogóle drzwi.  Właściciel nie zamyka sklepu, tylko zostaje do zamknięcia, a na drugi dzień znowu otwiera sklep.
Biznes networkowy to najlepszy biznes, który możemy rozpocząć przy właściwie niewielkim nakładzie pieniężnym.  W przeciwieństwie do właściciela sklepu, nie musimy ani zakupić towaru na sprzedaż, ani nie musimy wynajmować lokalu, ani nie musimy opłacać świadczeń, ani nie musimy zatrudniać pracowników.  Tak naprawdę tworzymy grupę współudziałowców, stajemy się partnerami biznesowymi.  Mimo, że biznes zaczyna się od każdej osoby w dół, tworzona grupa stanowi siłę.
Posłuchaj dlaczego warto być razem, w grupie zawsze jest siła!

J​eżeli opcja zdobywania nowych umiejętności nie przeraża Cie, jeżeli kiedykolwiek  przyszło Ci przez myśl, że istnieją możliwości większe niż te, które masz w tej chwili, jeżeli ciągle masz marzenia, których nie wiesz jak spełnić, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby SKONTAKTUJ się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: