NOWE PRODUKTY PO KONWENCJI 2017

Konwencja to świetna okazja, by spotkać przyjaciół z całego świata. Drugorzędnym powodem jest wypróbowanie nowych produktów i wszystkich innych dostępnych.
Uwielbiam Konwencje!

Popatrzcie na wykład na temat nowych produktów, które mieliśmy przyjemność poznać podczas Konwencji w Salt Lake City.

NOWE PRODUKTY

Jestem w 7 niebie!  Nareszcie oprócz produktów, suplementów i kremów bez chemii i syntetycznych dodatków, mam dodatkowo produkt, aby poprawić wygląd  czyli makijaż!

Mamy tez produkty dla noworodków.  Cudowny zestaw przepięknie pachnących i delikatnych produktów od szamponu i żelu do ciała w jednym, po delikatny kremik, olejek oraz nawilżone serwetki. Te ostatnie świetnie służą do demakijażu lub do użytku jaki tylko widzimy dla dorosłych.

Po raz pierwszy mamy krem tzw. przeciwsłoneczny, SPF10, zabezpiecza przed promieniami A i promieniami B. Oznacza to, że stosując ten krem można być na słońcu 10 razy dłużej niż bez kremu, zabezpiecza przed poparzeniem aż przez 80, nawet gdy się kapiemy lub spocimy.  Oczywiście powtarzamy aplikacje stosownie do czasu spędzonego na słońcu.

Lato to okres przebywania na zewnątrz, na łonie natury.  Przyda się więc nowy produkt Insect Repellent czyli Płyn Przeciw Owadom!  Oczywiście tez bez chemii, co jest bardzo ważne, bo wszystko co na skórze jest wchłaniane w głąb organizmu.  W Young Living bardzo poważnie podchodzimy do tematu życia bez chemii.

Mamy tez nowy płyn dla mężczyzn Shutran, jeden płyn spełniający 3 funkcje: do mycia twarzy, do mycia ciała i jako szampon. Nasi panowie nie musza się martwic, który płyn użyć!  Jeden spełnia wszystkie role.

Dla bardziej atletycznych klientów mamy Aminowise, który wspomaga odbudowywanie mięśni oraz SuperCal Plus.  Są to produkty dla wszystkich, nie tylko dla entuzjastów atletyki.  Super Cal Plus jest zwłaszcza ważny dla kobiet, zwłaszcza Europejek.

​Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ.

​Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: