CZY WARTO MIEĆ SWOJE WŁASNE KONTO W YOUNG LIVING?

LUBISZ POMAGAĆ?

Z chęci niesienia pomocy czasami zgadzamy się zrobić zakup dla kogoś na naszym koncie. Po przemyśleniu, dochodzimy do wniosku, że tak naprawdę nikomu nie pomogliśmy, a zwłaszcza gdy kupimy dla niej olejek albo dwa. Dlaczego? Bo nasz organizm to maszyna, składająca się z systemów, które ciągle są narażone na toksyny i trucizny oraz nieustanne emocje, które tak samo zanieczyszczają wątrobę. Wątroba jest filtrem, przez który wszystko przechodzi. Emocje osadzają się w miejscu, które w danym momencie jest słabsze, może to być każdy organ, każdy system.

Maszyna ta (czyli organizm) nie działa sprawnie gdy któryś z systemów nie jest zbalansowany. Dlatego firma Young Living stworzyła zestaw, którego zadaniem jest balansowanie wszystkich systemów takich jak endokrynologiczny, emocjonalny, nerwowy, skóra/włosy, trawienny, krążenia i serca, oddechowy, mięśni i kości oraz obronny (imunologiczny). Zupełnie tak jak budując dom zaczynasz od fundamentu, a nie od dachu, tak i powrót do zdrowia zaczyna się od balansowania całego organizmu, aby mógł się sam bronić, bo to tego celu został stworzony.

Oczyszczanie i balansowanie to proces. Każda osoba jest inna i u każdej przebiega inaczej, choć często podobnie. Tak samo gdy mamy nadwagę nie możemy się jej pozbyć w jeden dzień, bo nie w jeden dzień ją nabieraliśmy.

POZNAJ FAKTY

Poza tym musisz sobie zdać sprawę z następujących faktów:

​1. Tylko członkowie mogą być w naszej grupie oraz uczestniczyć w naszych miesięcznych spotkaniach. Tak naprawdę odcinasz kogoś od wiedzy. Można dodać członka by sam się edukował albo musisz wziąć na siebie odpowiedzialność przekazywania tych wiadomości.

2. Kupując produkty na Twoim koncie dla kogoś, bierzesz na siebie odpowiedzialność za produkt. Gdy produkt przychodzi prosto z firmy, odpowiedzialność leży po stronie firmy.

3. Kupując produkt dla kogoś na swoim koncie, pozbawiasz tę osobę możliwości otrzymania darmowych olejków i produktów oraz możliwości zarejestrowania się na program miesięczny tzw. Essential Rewards lub Autoship, czyli pozbawiasz kolejnych darmowych produktów.

4. Z mojego doświadczenia wynika, że osoba która zakupiła jeden olejek, nie widzi odpowiedniego rezultatu, bo to za mało by zbalansować cały organizm i sfrustrowana już nie zechce próbować następnych. A prawda jest taka, że nie daliśmy tej osobie szansy na powrót do balansu poprzez limitowanie ich dwoma olejkami.

 5. Jeżeli zdasz sobie sprawę, że difuzor to najważniejsze narzędzie, a kosztuje on około $100, a Frankincense i PanAway kosztuje około $40 każdy, to dojdziesz do wniosku, że tak naprawdę resztę olejków osoba ta dostałaby za darmo tylko dlatego, że miałaby szansę by go zakupić w zestawie.

​Czy naprawdę chcesz limitować ludzi i brać za to wszystko odpowiedzialność? Bo ja nie, dlatego nikomu nie kupuję żadnych produktów na moim koncie.

JAK ZACZĄĆ?

Jeżeli nie masz jeszcze produktów Young Living, skontaktuj się z osobą, która poleciła ten blog.  Jeżeli nie masz takiej osoby, możesz kupić TUTAJ. ​Skontaktujsię ze mną, nie zwlekaj!
Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: