SŁOWO OD DIAMENTU

Jakże pięknie to brzmi, ale co to oznacza być Diamentem?

31 grudnia 2016 roku, po osiągnęliśmy jako zespół/team najwyższą rangę Diamenta w Young Living.
Osiągnąć te rangę to po prostu niesamowite wydarzenia, zwłaszcza że osiągnęłam jest to możliwe tylko przy pomocy WIELU ludzi.  To własnie dzięki pięknej współpracy i jednemu, wspólnemu  celowi niesienia pomocy, nasz team osiągnął te zaszczytna range.

Jako emigrantka, która przyleciała w końcu do obcego wtedy kraju, bez znajomości języka, z 6-letnim dzieckiem, $140 w kieszeni oraz 4 walizkami, jest to niesamowite osiągniecie i niesamowity zaszczyt.  Marzenie wydawałoby się nie do osiągnięcia, a jednak MOŻNA!

Zawsze wiedziałam, że można.  Potencjał w tzw. Direct Selling jest niesamowity. Gdyby ludzie NAPRAWDĘ ZROZUMIELI SILE TEGO BIZNESU, NIE SPALIBY PO NOCACH tylko pracowali, by osiągnąć cel, który daje wolność w każdym tego słowa znaczeniu.

Ponieważ wierzyłam, dlatego dążyłam do celu.  Nawet jeżeli to oznaczało wiele wyrzeczeń.  Nie zawsze uczestniczyłam w rodzinnych imprezach, bo np. miałam wykład we Wiedniu, lub w Pradze, lub Bratyslawie, czy też w Londynie, Warszawie. Mogło też całkiem banalnie oznaczać spotkanie z ludźmi, którzy tej pomocy potrzebowali.

To nie jest jednorazowy sukces.  Każdy możne go osiągnąć, jeżeli tylko zechce. Jeżeli tylko zgodzisz się na wymagana prace, na prace nad sobą, by osiągać następne szczeble własnej świadomości, akceptacji i wychodzenia poza swój komfort.

Jeszcze raz dziękuje całemu zespołowi za każdy dzień, każde spotkanie, każde spróbowanie nowego produktu i dzielenie się z innymi swoim odkryciem.  Dziękuję za wytrwałość, za prace, za zaufanie, za podążanie za moja wizja.

Przeżyliśmy razem piękne chwile, a to dopiero początek.

Dziękuję założycielom Gary i Mary Young, za wszystko co robią, za wizje, za niesamowite poświecenie swojego życia, by przynieść nadzieje milionom.  Jest to para, która inwestuje w kolejna farmę, aby zapewnić najwyższej zdrowie milionom firmie Young Living, pracownikom i dyrektorom, za wsparcie i współpracę.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz swojego własnego konta w Young Living, możesz już dziś założyć swoje TUTAJ

Jeżeli tylko nie akceptujesz tego co się dzieje w Twoim życiu dziś, pozwól się poprowadzić do lepszego jutra.

Jestem na to gotowa a TY?   NAPISZ, gdy jesteś​….

Dziękuję ~

Kasia K.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: