PROSTE SPOTKANIA TO SUKCES

​CZĘŚĆ NIEOFICJALNA

Zaczynam od nieoficjalnej części.  Witam się z gośćmi, poznajemy się.  Proszę aby osoby wpisały się na listę, bo jest to pomocne by później się skontaktować, a także jest to mój dowód dla sprawozdania podatkowego o działalności i powód do odpisów.

Wypytuję każdą osobę o zwykłe życie: czyli
1. Czy ma rodzinę, dzieci, zwierzątka,
2. Co robi zawodowo,
3. Co lubi robić w wolnym czasie i czy robi to często. (A jeżeli nie, to dlaczego nie).

Po co? Ponieważ podczas prezentacji wiem który olejek zaadresować do której osoby. Moim zadaniem jest zaspokoić POTRZEBY obecnych osób.  Moim zadaniem nie jest nic sprzedać!  Ludzie szukają rozwiązań! I wszystko czego chcą to produkt, który działa.

Jeżeli chodzi o punkt 3. Zadaję to pytanie, by obecni uświadomili sobie, że tak naprawdę nie robią tego co najbardziej lubią, bo na to nie pozwala praca, która zajmuje większość ich życia.  Tylko pozornie coś budujemy, tylko pozornie mamy zapewniony byt. Prawdą jest, że żyjemy w “więzieniu” realizując plany naszego szefa.  Nigdy nie mamy wystarczająco albo czasu, albo pieniędzy by nasze marzenia spełniać.

CZĘŚĆ BARDZIEJ OFICJALNA

Co nie znaczy, że ma być sztywna.  Ciągle prowadzę ją “na luzie”, bez profesjonalnie wykonanych dokumentów, aczkolwiek pomagam sobie laptopem i np. naszą stroną internetową www.OilsEtc.com z której każdy może skorzystać.  Jest to prosty sposób, który każdy może skopiować.  Można tę stronę otworzyć nawet na telefonie czy iPodzie.

KROK PO KROKU

1. Pokazuję dokument 30 Sposobów Jak Zatruwamy się Przed Śniadaniem (jest na naszej stronie www.OilsEtc.com pod zakładką “Resources” [po angielsku], a także pod zakładką “Po Polsku“).
Po co? Aby uzmysłowić wszystkim, że to co jest dostępne na rynku powoduje złe samopoczucie  i choroby.

2. Omawiam temat “Dlaczego olejki” (kliknij)
Po co? Ponieważ olejki są brakującym ogniwem w naszym życiu.

3. Dlaczego Young Living? (omawiam w prosty sposób czystość olejków i proces Od Ziarna do Pieczęci itd też możesz znaleźć na www.OilsEtc.com i na blogu,  nawet jest tam VIDEO, nie musisz mówić, możesz pokazać). Ponieważ byłam na kilku farmach mogę opowiedzieć. Zawsze możesz powiedzieć, że znasz kogoś kto był, zanim odwiedzisz farmę.

4. Odkręcam olejki z zestawu Premium i wąchamy. Niczego nikomu nie proponuję smarować, chyba że jedna z osób, w części nieoficjalnej zasygnalizował  problem, który można zaadresować posmarowaniem np. PanAway . Przy omawianiu jakiegoś olejku, kogoś dotyczącego mówię: to byłby świetny dla Ciebie bo przedtem powiedziałaś że “xyz”
5. Pokazuje pastę Thieves i odrobinkę daję spróbować. Ja dozuję. Nie goście, więc kontroluję ilość.  Komentuję jak mało użyliśmy i jaką świeżość mamy w ustach. Przypominam dokument 30 Sposobów Jak Zatruwamy się Przed Śniadaniem, co znajduje się w paście do zębów oraz dodaję, że najważniejsze w oczyszczaniu jest nie dostarczanie trucizn.

6. Pokazuje Lavender  Hand and Body Lotion. Znowu ja dozuje odrobinkę, wiec kontroluję, ile jest wyciśnięte.  Dobrze jest założyć pompkę na butelkę.  Zwracam uwagę, jak mało użyliśmy a ciągle ręce są mięciutkie i nie tłuste. Odrobinkę nakładam na włosy, bo tak używam ten balsam Lotion. Nie tłuści włosów i doskonale nadaje się zamiast pianki na włosy.

7. W zależności ilu jest gości pytam albo “kto pierwszy chce zamówić” albo “czy jesteś gotowa zamówić”?
Przeważnie osoby chcą spróbować, tym bardziej że nie ma nic do stracenia.  Jeżeli nie ma chętnych (bo nie wszyscy chcą to co oferujesz) kończę spotkanie. Uśmiecham się, dziękuje i zapraszam na następne spotkanie.

WAŻNE!!!! Zakończ temat olejków, już więcej nie mów na ten temat. Nawet jeżeli ciągle rozmawiasz, zmień temat. Już wszystko zostało powiedziane. Jeżeli osoby nie zarejestrowały się, dodatkowe informacje też nic nie zmienią.  A jeżeli się zarejestrowały, dodatkowe informacje tylko wprowadzą mętlik!

8. Jeżeli goście zadają pytania bardziej dosadne, problematyczne,  odpowiadam “to jest świetne pytanie, dziś omawiamy tylko początek, to tak jak jakby zacząć od fundamentu budując dom. Każda osoba powinna zacząć od fundamentu. Zestaw startowy umożliwia oczyszczanie i balansowanie organizmu.  Jest to proces trwający nawet kilka miesięcy.  W całym procesie będę prowadzić.  Nie da się założyć dachu na dom bez fundamentów. Zajmijmy się fundamentami”.
Jeżeli pytania dotyczą indywidualnych problemów, omawiam dostępne podręczniki.  Pokazuję gdzie znaleźć w zakładce “Resources” na http://www.OilsEtc.com

9. Jeżeli osoba ma opory by zarejestrować się i założyć swoje własne konto, mówię “to jest zupełnie taki sam proces jak zakup na e-bay, Amazon, czy na Allegro”.  Nie ma tutaj żadnej pułapki.  Ale jak nie chcesz, to produkty kosztują o 24% więcej. I wtedy pokazuję w katalogu cenę dla klienta, doliczam podatek i koszt przesyłki.

10. Osoby, które się rejestrują dopisuję do naszych group na Facebook i od razu im o tym mówię oraz pokazuję jak się tam poruszać.  Od razu mówię o miesięcznych spotkaniach i webinarach.  Jest to narzędzie dla nich i konieczny następny krok.

11. Umawiam się albo na telefon albo na wizytę po otrzymaniu zestawu. Jest to doskonała okazja by dana osoba zaprosiła swoją znajomą na następne spotkanie.

TO JEST PROSTE

Jeżeli wydaje Ci się to proste, spróbuj!  Pamiętaj, że jeżeli coś jest proste by zrobić, jest też proste by nie zrobić.  Zależy tylko od Ciebie czy chcesz osiągnąć sukces czy też chcesz mieć wymówki. Nigdy nie będziesz mieć obydwóch.

Jeżeli mogłam osiągnąć sukces, w obcym w końcu kraju, ucząc się wszystkiego od początku….zaczynając od języka, Ty też możesz, zwłaszcza jeżeli mieszkasz ciągle w swoim kraju, w którym się urodziłaś/eś.  A jeżeli tak jak ja jesteś emigrantem, nic nie stoi na Twojej przeszkodzie.  Jeżeli mogliście wziąć 2 walizki i w nowym kraju rozpocząć nowe życie i to na zupełnie dobrym poziomie, to co o czym piszę to jest tzw. “Pikuś”.  Wystarczy tylko podwyższyć poprzeczkę swoim ambicjom.

Praktykuj tak długo aż stanie się proste.  Powtarzaj w kółko. Nawet się nagraj, przesłuchaj. Czy brzmisz autentycznie?  Masz być sobą!  Tylko sobą i zawsze sobą, a myślą przewodnią “jak rozwiązać czyjś problem”.

CHCESZ ZACZĄĆ ŻYĆ?

Skontaktuj ​się ze mną, nie zwlekaj!

Nie masz NIC do stracenia, a WSZYSTKO do ZYSKANIA!!!

​~ Kasia Kowalczyk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: