CZY DEZODORANT MOŻE OCZYSZCZAĆ?

Żyjemy w społeczeństwie, które za wszelką cenę kryje naturalne procesy organizmu takie jak np. pocenie się.  Wymyślono nawet dezodoranty, które hamują ten proces na kilka dni. To nic, że szkodzą zdrowiu, ale zawsze wyglądasz sucho.

Największym problemem ludzkości jest zanieczyszczenie organizmu, które prowadzi do wielu schorzeń.  Należy więc oczyścić i odtruć organizm, łącznie z układem limfatycznym,który po układzie krążenia jest najważniejszym systemem.

DEZODORANTY YOUNG LIVING TO WIĘCEJ NIŻ DEZODORANTY?

Dezodoranty Young Living to niezwykle potężny odtruwacz systemu limfatycznego czyli chłonnego. Wiele razy słyszałam aby używać jednego z nich na noc, ponieważ w ten sposób odtrujemy układ limfatyczny, który oczyszcza się naturalnie właśnie w nocy.

Osoby, które używają tych dezodorantów w ciągu dnia, będą się pocić jeszcze bardziej, ponieważ organy filtrujące nie służą do detoksykacji organizmu. Olejki obecne w tych dezodorantach doskonale detoksyfikuja węzły chłonne i układ limfatyczny, a tym samym (olejki) wspomagają proces odtoksyczniania (odtruwania), ale organy filtrowania nie działają sprawnie. Toksyny więc wychodzą przez skórę oraz przez węzły i w wyniku czego jest się spoconym i często cuchnącym.

CO STOSOWAĆ NA DZIEŃ?

Po oczyszczeniu dezodoranty Young Living działają doskonale, ale zanim to nastąpiło, stosowałam na miejsca pocące się odrobinę sody oczyszczonej (bez aluminium).

GDZIE SMAROWAĆ?

Dezodorantem albo jednym albo drugim smaruję tam gdzie węzły się znajdują czyli pod pachami, na szyję, wzdłuż kości obojczyka, dookoła mięśni piersiowych i klatki piersiowej. Nie zapominam o smarowaniu z tyłu w zgięciach kolan, wokół kostek oraz w okolicach pachwin (pachwiny to kolejny wielki obszar systemu limfatycznego, jest to miejsce gdzie nogi przyłączają się do całego ciała).

Używając dezodorantu na noc, można zauważyć ogromne zmiany w samopoczuciu, ponieważ nastąpi oczyszczanie, zwłaszcza przy piciu wystarczającej ilości czystej wody. Toksyny będą usuwane co zauważysz w rannym moczu, a to jest dokładnie to, co chcesz osiągnąć.

Ponieważ Meadow Mist (niebieski) jest niejako “lżejszy”,  zaczęłam od niego, a dopiero później wprowadziłam Mountain Mint (zielony).

GDZIE KUPIĆ?

Najprościej stworzyć swoje własne konto, po czym kupować w dowolnym czasie. REJESTRACJA

DASZ SOBIE SZANSĘ NA ŻYCIE BEZ TOKSYN?

Zacznij od oczyszczenia!  A potem już tylko ku lepszemu!
Pomogę Ci krok po kroku w powrocie do balansu, jeżeli to jest Twoim celem.

Masz pytania? Napisz TUTAJ

Do następnego ~

Kasia K.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: