OLEJKOWY PRZEWODNIK CZ. 2

DLACZEGO POWINNIŚMY STOSOWAĆ OLEJKI ETERYCZNE?

Toksyny to substancje chemiczne lub trucizny, które są znane ze szkodliwego wpływu na organizm. Toksyny mogą pochodzić z pożywienia lub wody, z substancji chemicznych używanych do wzrostu roślin lub przygotowania potraw, a nawet z powietrza, którym oddychamy. Nasz organizm przetwarza te toksyny za pośrednictwem organów, takich jak wątroba i nerki i eliminuje je w postaci potu, moczu i kału. Produkty do czyszczenia domu, zapachowe odświeżacze powietrza, wszelkie używane spraye wdychamy, to co jemy i leki po które sięgamy są pełne substancji chemicznych, które mogą powodować choroby. Wystarczy przeczytać ulotki skutków ubocznych. Na lekarstwach mamy ulotki, ale na sprayach, perfumach, kosmetykach, kremach, płynach do mycia, paście do zębów nie mamy, a składniki są tak samo trujące.
Jesteśmy narażeni na toksyny każdego dnia, ale na ile toksyczności jesteśmy narażeni zależy od żywności którą spożywamy, meble na których siadamy, materacy i poduszek na których śpimy, ubrania które ubieramy, biżuterię którą nosimy, łącznie z kremami i balsamami które decydujemy się posmarować na naszej skórze itp. W jakim stopniu jesteśmy narażeni zależy od różnych produktów, które przynosimy do domu i stosujemy w pracy.

WIĘC CZYM SIĘ RÓŻNIĄ OLEJKI?

  • Są nietoksyczną alternatywą dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Nie zanieczyszczają środowiska.
  • Wspierają samopoczucie fizyczne i emocjonalne.
  • Przyczyniają się one do poprawy jakości życia.
  • Mogą zastąpić konwencjonalne środki czystości.
  • Mogą być stosowane w produktach kosmetycznych DIY.
  • Są uniwersalne!

Olejki eteryczne są idealnym rozwiązaniem problemów, które spowodowały chemikalia, złe odżywianie oraz stres, wszystkie te wkradły się do naszego życia. Należy jednak pamiętać, że aby uzyskać wyniki i widzieć ogromne korzyści, należy użyć tylko olejków eterycznych klasy terapeutycznej, które są autentyczne i NIE zostały sfałszowane. Olejki sfałszowane zawierają syntetyczne substancje chemiczne lub ich związki, a więc to przed czym się bronimy. Te chemikalia i ich związki w rzeczywistości są szkodliwe dla naszego organizmu.

5 PROSTYCH WSKAZÓWEK

Jak Oczyścić i Odtoksycznić Twój Domu Przy Pomocy Olejków Eterycznych

​1. Oddychaj świeżym powietrzem – Powietrze wewnątrz naszych domów zawiera 2-5 razy więcej zanieczyszczeń niż powietrze na zewnątrz! Więc otwórz okna, dodaj rośliny do wystroju wnętrza, no i dyfyzuj (rozpylaj) olejki eteryczne. Po dyfuzowaniu nie ma konieczności wietrzenia. Olejki oczyszczą powietrze. Wszystko to przyczyni się do oczyszczania powietrza, którym oddychamy wewnątrz domu. Spróbuj Purification do oczyszczanie powietrza i wyeliminowania nieprzyjemnych zapachów oraz Joy do poprawienia nastroju!

2. Myj owoce i warzywa – Tylko dlatego, że kupujesz żywność ekologiczną, nie oznacza, że jest czysta. Mamy bardzo prosty i skuteczny sposób by pozbyć się nawet najgorszych składników, zanim jedzenie spożyjemy. W tym celu używamy między inymi Thieves Fruit and Veggie Soak.

3. Zamień dotychczas używane paskudne płyny do mycia, pełne chemii na bazie petroleum (ropy naftowej) na ekologiczne i terapeutyczne, do których należy cała gama produktów Thieves. Jest wiele produktów i przepisów DIY. Używanie wody z samym octem nie jest wystarczające. Mimo, że ocet zneutralizuje środowisko do 5 MHz, to jednak nie ma wystarczającej siły i energii by go odnowić.

4. Do suszarek bielizny używaj piłeczek z wełny z kroplą olejku Lavender lub Purification, to wystarczy by domowym sposobem mieć i zapach i naturę. Niestety płatki do suszarki nie są twoim przyjacielem. To wielka koncentracja chemikaliów oraz syntetycznych zapachów.

5. Rozbieraj buty za drzwiami – Nasze buty mogą przenosić niebezpieczne zanieczyszczenia, które mogą być szkodliwe dla nas. Pomyśl, na cokolwiek następujesz, przykleja się do butów, a to przynosisz do domu. Łącznie z gumą do żucia, którą ktoś wypluł razem ze swoimi bakteriami. Dlatego proponuje wymyć buty tak samo używając środków wspomagających odnowę środowiska tak jak np. Thieves Household Cleaner rozcieńczony z wodą, można też dodać octu.

Powyższe wywody nie zostały ocenione przez FDA. Ten produkt nie jest przeznaczony do leczenia, kuracji lub diagnozowania

​​JAK ZACZĄĆ?

​Już dziś zarejestruj się i zrób zakup, który odpowiada Twojemu budżetowi.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się ze mną, nie zwlekaj!

Do miłego
​~ Kasia K.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: