TECHNIKA RAINDROP A BALANS ORGANIZMU

Większość olejków używanych w technice Raindrop jest bogata w fenole, które podwyższają częstotliwość organizmu, czyli organizm wibruje na wyższym poziomie niż niebezpieczne wirusy i bakterie (niskie wibracje). Równocześnie wspomaga receptory komórkowe oraz wzmacnia wewnętrzną i zewnętrzną komunikację międzykomórkową. W związku z tym podbudowują ogólne funkcjonowanie systemów organizmu. Niektóre olejki używane w technice Raindrop zawierają wiele monoterpenów i półtoraterpenów, które wspomagają przepływ poprawnych informacji do pamięci komórek, łącznie z tymi podtrzymującymi zdrowie fizyczne i emocjonalne oraz wspomagają kod DNA. Olejki używane w technice Raindrop muszą być najwyższej terapeutycznej jakości, jest to metoda do której stosujemy tylko i wyłącznie olejki Young Living. Metoda ta została opracowana przez Gary’ego Young’a. (gdzie kupić)

Technika Raindrop to technika namaszczania olejkami oraz nakładania rąk, co przynosi organizmowi strukturalne i elektryczne dostrojenie, poprzez energię olejków eterycznych. Oczywiście jest to możliwe jedynie przy użyciu olejków o właściwościach terapeutycznych. (gdzie kupić)

CEL TECHNIKI RAINDROP

Celem Techniki Raindrop jest stymulowanie poprzez olejki każdego organumięśnia i kości w naszym ciele, na poziomie komórkowym, zwiększając odporność, przynosząc ciału równowagę strukturalną i elektryczną oraz balansowanie organizmu na wszystkich poziomach łącznie emocjonalnymTechnika Raindrop wspomaga detoksykację organizmu. Dlatego niezmiernie ważne jest aby osoba otrzymująca terapię piła bardzo dużo wody przed i po zakończeniu terapii oraz unikała toksycznych płynów jak napoje gazowane, kawa lub alkohol. Dobrą zasadą jest wypijanie każdego dnia 1 litra wody na każde 25 kg wagi.Technika Raindrop to sztuka i nauka. (gdzie kupić)

OLEJKI W ZESTAWIE RAINDROP

KTO MOŻE WYKONYWAĆ RAINDROP?

Każdy może wykonać Raindrop zwłaszcza dla członka rodziny. Balans wypływa z organizmu, olejki wspomagają podwyższenie częstotliwości organizmu osoby otrzymującej i nie ma to nic wspólnego z osobą wykonującą terapię. Odpowiednia licencja lub trening mogą być wymagane przez lokalne władze gdy terapia jest oferowana dla klientów.

Zachowując podstawowe wytyczne, doświadczona osoba lub terapeuta może czasami zastosować inne lub dodatkowe olejki i techniki aby dopasować je do potrzeb klienta. Niektóre sposoby nakładania olejków są bardziej efektywne, inne mniej, ale nie ma nie-efektywnego sposobu nakładania olejków. Poznanie metody VitaFlex jest ważne gdyż jest jedną z podstawowych technik.

Dr. Young przypomina, że „więcej kropli nie zawsze znaczy lepiej”. Należy zachować wskazówki co do ilości kropli, ale nie przykładać zbyt wielkiej uwagi gdy więcej kropli wypadnie z buteleczki czy też mniej lub jeśli nasza technika nie jest doskonała. Najważniejsze jest aby olejki dostały się na ciało i mogły wykonać swoje zadanie. (gdzie kupić)

CZY MOGĘ WSPOMÓC ORGANIZM POZA TECHNIKĄ RAINDROP?

Oczywiście, że tak. Firma Young Living oferuje całą gamę produktów wspomagających organizm i balansujących systemy. Na przykład suplementy True Source, Longevity oraz NingXia Red wspomagają energię, wytrzymałość i żywotność. Brane razem kosztują zaledwie $4- $5 na dzień czyli mniej niż kubek kawy ze Starbucks’a. Jest to za duży koszt dla Ciebie? Weź co drugi dzień! Wartość tych trzech produktów nawet branych co drugi dzień jest wyższa niż jakiejkolwiek witaminy, które kupujesz teraz w sklepie lub nawet aptece. Zdecyduj się na wymianę witamin na te z Young Living! To prawdziwe “super pożywienie”. Zatroszcz się o Twój organizm, a on Ci się odpłaci! (gdzie kupić)

POSŁUCHAJMY WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z terapia tak efektywna jak technika Raindrop.
Poznałam ją w 2009 roku i zaczęłam praktykować.  Aby lepiej służyć klientom, w końcu zrobiłam oficjalny kurs i otrzymałam Certyfikat, mimo, że nie jest wymagany dla profesjonalnych masażystów.
Uczestniczyłam też w specjalnym kursie zorganizowanym przez twórcę tego systemu, Gary’ego Younga w Split, w Chorwacji, w kwietniu 2015 roku.

MOJE DYPLOMY

JAK SIĘ NAUCZYĆ TECHNIKI RAINDROP?

Dołącz do naszej grupy już dziś, mamy systematyczne treningi nie tylko w tym zakresie. Z nami zbalansujesz swój organizm i przy okazji zapełnisz kieszeń.

Jak zacząć – kliknij TUTAJ

Masz pytania – kliknij TUTAJ

Do miłego
~ Kasia K.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: