JAK MOGĘ W KOŃCU POCZUĆ SIĘ LEPIEJ?

Poczuć się lepiej oznacza powrócić do balansu.  Niby proste, a jednak zagadnienie nieznane dla większości ludzi.  Okazuje się, że wszystko dookoła nas wibruje z jakąś częstotliwością od stołu poprzez rośliny, zwierzęta i ludzi.  Wszystko więc ma swoją energię, mierzoną w megahercach (Mhz).

Światło słoneczne (najwięcej składników odżywczych)

52-320 Mhz Super pożywienie (wysoki poziom minerałów, wysokie właściwości energetyczne) olejki

15 Mhz Owoce (najczęściej spożywane na surowo)

5 Mhz Warzywa i rośliny (często gotowane, tracą właściwości)

0 Mhz Pożywienie pochodzenia zwierzęcego, nabiał

Minus Mhz Mięso zwierzęce, drób, owoce morza

Zwróć uwagę, że olejki eteryczne znajdują się u samej góry tej piramidy energetycznej! Czyli częstotliwość olejków jest bardzo wysoka, wyższa od jakiekolwiek jedzenia, które spożywamy.

CZY WSZYSTKIE OLEJKI WIBRUJĄ Z TAKĄ SAMĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ?

Absolutnie nie!!! Większość olejków dostępnych na rynku jest albo syntetycznych, albo z domieszkami syntetycznymi albo są bardzo rozcieńczone, więc nie posiadające żadnych pożądanych właściwości. Olejki z firmy Young Living są czystymi, nierozcieńczonymi wyciągami z roślin o wysokiej częstotliwości, produkowane w procesie destylacji wodnej o odpowiedniej temperaturze i pod odpowiednim ciśnieniem, zachowując oryginalne dla danej rośliny molekuły terapeutyczne.
Poniżej wymieniam kilka olejków Young Living oraz ich częstotliwość. Częstotliwość z w podręcznika Reference Guide for Essential Oils, Connie and Alan Higley (gdzie kupić)

CO MAJĄ WIBRACJE OLEJKÓW WSPÓLNEGO Z MOIM ORGANIZMEM?

Ciało zdrowego człowieka wibruje średnio z częstotliwością 62 Mhz.  Im niższe wibracje tym gorsze samopoczucie.  W dobie toksyn, genetycznie modifikowanej żywności i syntetycznych produktów organizm jest narażony na wiele czynników, które nie sprzyjają jego balansowi. Wręcz przeciwnie, obniżają wibracje.  Nawet obecność negatywnej osoby, obniża częstotliwość.  By podnieść częstotliwość trzeba organizm zbalansować.

JAK MOGĘ ZBALANSOWAĆ MÓJ ORGANIZM?

Mogę zbalansować wszystkie systemy, podbudować je, aby organizm mógł funkcjonować tak jak został stworzony. Prewencja jest najlepszą metodą! Poniżej to tylko przykład, jest o wiele więcej olejków oraz produktów, które wspomagają systemy. (gdzie kupić)

OD CZEGO NAJLEPIEJ ZACZĄĆ?

Najlepiej przyglądnąć się swojemu organizmowi: który system potrzebuje balansu? Jeżeli nie wiem, najlepiej zacząć od zestawu Premium Starter Kit. Pozwala on na balansowanie i podbudowanie kilku systemów na raz.

By utrzymać balans, najlepiej jest wyeliminować te artykuły, które częstotliwość obniżają. Systematycznie zamienić je na Young Living szampony, kremy oraz suplementy, by utrzymać optymalne zdrowie. W tym celu jest stworzony genialny program Essential Rewards (Autoship), który kumuluje punkty za każdy zakup, umożliwiając otrzymywanie darmowych produktów.

Czy musisz kupować produkty Young Living w programie Essential Rewards? Absolutnie nie! Jest to program, który kumuluje punkty dla Ciebie, ale możesz kupować poza programem, kiedy tylko zechcesz. To takie proste!

Do miłego
~ KasiaK

P.S. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się TUTAJ

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: