UWIELBIAM PONIEDZIAŁKI

Czytając te słowa z pewnością myślisz, że mi zupełnie odbiło. Jak można lubić poniedziałki? Przecież to najgorszy dzień tygodnia. To aż 5 dni do następnego weekendu! Ufff….

Doskonale rozumiem co czujesz, tak samo miałam dość poniedziałków. Właściwie nie, najbardziej chyba nie lubiłam niedziel, zwłaszcza po południu, bo miałam świadomość że….. jutro poniedziałek! Zgroza!

Co się zmieniło? Styl mojej pracy! Z dumą dziś mówię, że jestem networkerem? Czy jest takie słowo? Nie wiem, ale skoro pisząc blog jestem “blogerem” albo “blogerką” to pracując w networku jestem chyba “networkerem” lub “networkerką”.

Istnieje przeświadczenie, że marketing networkowy to “piramida”, w której 30 osób pracuje na sukces jednej osoby. A prawda jest daleka od tego! Wręcz przeciwnie. W Networku KAŻDA osoba, bez względu na pochodzenie, wiek czy wykształcenie może osiągnąć taki sam sukces. I nikt nie zarabia na nikim, tylko zarabiamy WSPÓLNIE. I największą sprawiedliwością jest to, że nikt nie zarabia więcej, jeżeli osoby poniżej też nie zarabiają! Oczywiście praca jest zawsze wymagana: albo zatrudnisz się i pracujesz przez 40 lat, po 40 godzin tygodniowo, by emerytura wynosiła 40% dotychczasowych dochodów, albo się otoczysz kręgiem ludzi, którzy tak jak Ty chcą czegoś więcej od życia, którzy mają marzenia oraz cele, do których dążą i je osiągają.

Jest jeszcze jedna opcja, założyć swoją własną działalność, sklep, fabrykę, restaurację itp. Strona ujemna? Olbrzymi nakład inwestycyjny. Strona dodatnia? Jeżeli Twój biznes przetrwa, możesz go sprzedać, ale w między czasie będziesz w nim pracować więcej niż 40 godzin tygodniowo i więcej niż 5 dni. Takowy miałam, więc wiem coś na ten temat, pracowałam 7 dni tygodniu!

Na szczęście każdy poniedziałek to przyjemność! Spotykam się z ludźmi, z którymi chcę być tylko po to by znaleźć rozwiązanie dla ich problemów, a przy okazji wypracować dochód pasywny dla nas wszystkich, nie jednostki, jak w tradycyjnej formie biznesu! Czyli dochód z przyszłością, dochód o którym mówią najmądrzejsi i najbogatsi inwestorzy tacy jak Donald Trump, Robert Kiyosaki, Warren Buffett czy wielu innych. Czy to jest możliwe? ABSOLUTNIE! I cała praca polega na przekazywaniu swojego własnego doświadczenia!

Masz dość pracy lub jej nie lubisz? Za mało zarabiasz? Potrzebujesz dodatkowego dochodu? Tęsknisz za wolnością? Lubisz przebywać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach? Lubisz pomagać innym? Zapraszam! Kliknij TUTAJ by dołączyć do naszego Team-u już dziś!

P.S. Tutaj znajdziesz raport przeciętnych zarobków według poszczególnych Rang.*
* Rezultaty nie są gwarantowane.

P.S.S. Tutaj znajdziesz część naszego Team-u i ich Rangi

Do miłego
~KasiaK

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: